Liga Światowa: Polscy siatkarze znów lepsi od Rosjan!

Polscy siatkarze po raz kolejny nie pozostawili cienia wątpliwości, że są bardzo zgraną i mocną drużyną. Polacy znowu pokonali Rosjan w Lidze Światowej.

/ Fot. CC 2.Polacy znowu nie dali się ograć Rosjanom. Zawodnicy reprezentujący Sborną wygrali tylko jednego seta. Każda z odsłon spotkania była bardzo emocjonująca. W pierwszą część spotkania nasi zawodnicy w prawdzie przegrali, ale potem rozkręcali się z minuty na minutę. W kolejnych odsłonach miażdżyli Rosjan. Drugiego seta wygrali do 14, trzeciego do 22, a czwartego do 18. Wyniki mówią same za siebie. Jest to bardzo ważne zwycięstwo dla podopiecznych Stephana Antigi, gdyż nasi reprezentanci utrzymali drugie miejsce w tabeli.
Mecz rewanżowy odbędzie się już jutro. Spotkanie Polska kontra Rosja będzie można obejrzeć o 17:10.