5725 miejsce

Liga Światowa. Polska - Rosja. Rosjanie wygrali 3:1

• Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-09 20:20

Zakończył się mecz siatkarski pomiędzy Polską a Rosją. Rosjanie wygrali pierwsze dwa sety (25:22 i 25:23), jednak w trzeciej partii górą byli Polacy (25:23). Niestety czwarty set Rosjanie wygrali bez większych problemów (25:17).

Polska przegrała z Rosją 1:3. / Fot. PAP/Adam WarżawaTrwa mecz siatkarski pomiędzy Polakami a Rosjanami w ramach półfinału Ligii Światowej. Rosjanie, mimo dobrej gry Polaków, wygrali w pierwszym secie 25:22.

Drugi set Polacy rozpoczęli dobrze, od mocnego ataku, jednak Rosjanie szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Drużyny szły niemal łeb w łeb, jednak ostatecznie Rosjanie wygrali drugą partię 25:23.

Trzeci set rozpoczął się od punktu dla Rosjan, jednak Polacy zyskali przewagę przy stanie 7:6. Po wyrównanej walce Polacy wygrali 25:23

W czwartym secie Rosjanie odzyskali siły i błyskawicznie zdobyli dużą przewagę. Polacy próbowali się bronić, jednak przegrali 17:25.