Liga ukraińska. Karpaty przegrały z Dynamem. Wideo

Karpaty Lwów przegrały na wyjeździe w 5. kolejce ligi ukraińskiej z Dynamem Kijów 2:0 (1:0).

Stadion Karpat Lwów / Fot. MaksKhomenko, C.C.3.0W meczu 5. kolejki ligi ukraińskiej Karpaty Lwów zostały pokonane na wyjeździe przez Dynamo Kijów 2:0 (1:0). Jest to trzecia ligowa porażka z rzędu naszych przyjaciół z Ukrainy.

Początek spotkania nie zwiastował późniejszej porażki. Karpaty do 34. minuty meczu grały ze zdecydowanym faworytem meczu, jak równy z równym. Niestety, wtedy po fatalnym błędzie bramkarza zespołu z Lwowa, bramkę zdobył znany z europejskich boisk Shevchenko. Do końca pierwszej części gry zawodnicy Karpat nie mogli się pozbierać i do szatni zeszli z jednobramkową stratą.

W drugiej połowie od pierwszych minut przycisnęli zawodnicy Dynama. Piłkarze ze stolicy Ukrainy potrzebowali zaledwie dziesięciu minut, aby podwyższyć prowadzenie a zrobił to Vukojevic. Goście podłamani stratą drugiego gola nie byli w stanie do końca meczu przeciwstawić się silniejszemu rywalowi. Ekipa z Kijowa kontrolowała grę na boisku i nie dała sobie wydrzeć już zwycięstwa.

Po kolejnej porażce Karpaty spadły na ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie jednym punktem na koncie. Póki co zawodnicy z Lwowa będą walczyli jeszcze o fazę grupową Ligi Europy, co będzie chyba najważniejszym celem sezonu 2011/2012.

Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 2:0 (1:0)
Bramki: Shevchenko (34), Vukojevic (55)

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!