Ligue 1. Jeleń ratuje remis Auxerre

W 24. kolejce Ligue 1 zespół Auxerre podejmował u siebie najsłabszą drużynę ligi francuskiej Arles Avignon. Niespodziewanie ostatni zespół w tabeli do 84. minuty prowadził z zespołem Ireneusza Jelenia.

/ Fot. Sebastian KrygerByło blisko kompromitacji w Ligue 1 w meczu Auxerre z Arles-Avignon. Ostatnia drużyna w tabeli ligi francuskiej była o krok od zrobienia wielkiej niespodzianki. Do 84. minuty prowadziła z drużyną Dariusza Dudki i Ireneusza Jelenia.

Dopiero wejście w drugiej połowie polskiego napastnika spowodowało uniknięcie kompromitacji. Jeleń zdobył bramkę po ładnym uderzeniu lewą nogą, tym samym ratując drużynie remis 1:1.
To już trzecie trafienie Polaka w tym sezonie. Spotkanie rozegrał drugi z naszych reprezentantów Dariusz Dudka.

Zespół Auxerre zajmuje 16. miejsce w tabeli.