Facebook Google+ Twitter

Limuzyna prezesa PiS pędziła ponad 140 km w terenie zabudowanym

Kamera TVN24 zarejestrowała limuzynę, a w niej Jarosława Kaczyńskiego, który wracał z Wrocławia po konwencji PiS. Samochód pędził, przekraczając podwójną linię ciągłą z prędkością ponad 140km/h w terenie zabudowanym.

 / Fot. Rudolf Stricker/GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, wersja 1.2Jarosław Kaczyński wracał z sobotniej konwencji PiS we Wrocławiu.
Jednym samochodem podróżował on sam, w drugim natomiast jechała jego ochrona. Obaj kierowcy prowadzili pojazdy omijając zasady ruchu drogowego. Jechali z prędkością dwukrotnie wyższą od dozwolonej i nie zwalniali w terenie zabudowanym. Ponadto narażali swoją jazdą kierowców jadących z przeciwka.

Po obejrzeniu nagrania w TVN24
Adam Lipiński z PiS-u komentował, że należy nagrać innych liderów lub kolumnę premiera, ponieważ takie nagranie jest jednostronne i
stawia media w złym świetle.

Nagranie samochodu Jarosława Kaczyńskiego i zbliżenie na licznik nie informuje o niczym złym - komentuje rzecznik partii Adam Hofman. Uważa, że w szybkiej jeździe nie było nic niestosownego. Dodatkowo twierdzi, że media nie mają powodu do radości chwaląc się nagraniami licznika prezesa PiS-u.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Panie Makieła cóż byłby wart mój talent bez takich fanów jak Pan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy zgadzam się z Panem w 100 procentach. :) Komentarze Pana Konopki będę od dziś śledził z wielką uwagą, ponieważ ciekawy jestem czego jeszcze dowiem się o byłych rządach pisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rośnie nam nowy talent kabaretowy:-))) Wpisy Pana Konopki powodują uśmiech na mojej twarzy:-) Panie Konopka tak trzymać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, pamietamy straszne drogi? Pamietamy!
A teraz pierwszy błazen RP powiada: " Drogi są straszne rzeczywiście, ale i tak spałem " http://www.tvn24.pl/1,1715674,druk.html
Widać, że biedak nigdy nie jechał straszną drogą,(jeszcze go wtedy nie wozili ) która wytrząsała flaki. Zamiast spać - wystawiłby głowę za okno żeby zwrócic przedwczorajsze raki z kaczką.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ileż hipokryzji i relatywizmu jest w wypowiedziach pana Hofmana, nawet nie chce się tego komentować...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli samochód mógł jechać z dużą prędkością to wyłącznie na drodze która powstała za rządów PIS. Prędkość jaką rozwinął samochód była spowodowana tym iż kierowca chciał zgubić wścibskiego "ogona" (TVN 24).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.