Facebook Google+ Twitter

Lindsey Vonn Sportsmenką Roku 2010

Fakt, że Lindsey Vonn - amerykańska narciarka alpejska ma wielki sportowy talent, nie ulega żadnej wątpliwości. Jej dokonania doceniła międzynarodowa agencja prasowa The Associated Press, przyznając Lindsey nagrodę Sportsmenki Roku 2010.

To głównie złoty i brązowy medal zdobyte w Igrzyskach w Vancouver oraz wygranie po raz trzeci z rzędu Pucharu Świata w zjeździe spowodowały, że AP zdecydowało wybrać tę właśnie zawodniczkę w swoim plebiscycie.

"Z pewnością rok 2010 był najlepszy w mojej karierze - powiedziała 26 letnia Vonn - Nie mógł się dla mnie lepiej zakończyć. Nawet gdybym zdobyła tylko złoty medal olimpijski, to i tak byłby to mój najlepszy rok ze wszystkich, kropka. Wygranie zjazdów Pucharu Świata i sam tytuł stało się podsumowaniem całości."

Ku zadowoleniu jej wielbicieli, w tym zapewne jej męskiej części, Lindsey nie stroni od aparatu fotograficznego ani nie wstydzi się swojej atletycznej budowy. Bo choć codziennie ciężko trenuje swoje ciało i poddaje je sporym obciążeniom podczas zawodów - zachowała kobiecą sylwetkę, którą może się pochwalić.

To też zrobiła podczas pewnej sesji zdjęciowej w zimowym klimacie (video). Efekt? Bikini na śniegu... Jak wam się podoba?

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.