Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3127 miejsce

Lipcowe koncerty Fundacji Dziecięcej Fantazja

Fundacja Dziecięca Fantazja, we współpracy z Centrum Handlowym M1, zaprasza na cykl koncertów z udziałem znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Fundacja apeluje do potencjalnych sponsorów - To dzięki Wam możemy uszczęśliwić dzieci.

ze strony Fundacji / Fot. FundacjaPierwsze wydarzenie muzyczne Fundacja zorganizowała 16 maja 2004 w Hotelu Marriott. José Feliciano wystąpił z wyjątkowym koncertem podczas Wieczoru Galowego, z którego całkowity dochód przeznaczony został na działalność Fundacji. Wieczór uświetnił występ najszybszego tancerza świata, irlandzkiego mistrza stepu - Jamesa Devine.

W 2005 roku Fundacja wypromowała tournee "Coalition for Kids", które obejmowało charytatywne koncerty trzech zespołów młodzieżowych - Bracia z Polski, Orange Park z USA i TAT z Wielkiej Brytanii. Osiem koncertów w największych miastach Polski obejrzało 15 tys. ludzi.

8 września 2007 na terenie Centrum Handlowego M1 w Łodzi zorganizowano koncert Arki Noego, ponieważ największym marzeniem czternastoletniej Dominiki z Grodziska Mazowieckiego zmagającej się z mukowiscydozą, było zaśpiewanie z tym zespołem. Podczas koncertu, spełniły się również najskrytsze marzenia trzech innych nieuleczalnie chorych dzieci z województwa łódzkiego.

W dniach 2-18 lipca 2008 Fundacja Dziecięca Fantazja we współpracy z Centrum Handlowym M1
zorganizowała pod hasłem "Marzenia z gwiazdami i... z fantazją" największą charytatywną trasę koncertową z udziałem znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dziewięć fantastycznych koncertów odbyło się na terenie Centrów Handlowych M1 w dziewięciu miastach Polski.

W trakcie każdego koncertu Fundacja Dziecięca Fantazja spełniała marzenia nieuleczalnie chorych dzieci, podczas całej trasy koncertowej dzięki wielkiemu wsparciu Sponsorów
urzeczywistniono najskrytsze marzenia i fantazje 45 chorych dzieci!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W ubiegłym roku w warszawskim ZOO link realizowała marzenia chorych dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dzieci marzenia mają piękne.)
Znam to...)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.