Facebook Google+ Twitter

LipDub - coraz bardziej popularny

Od pewnego czasu można zaobserwować falę popularności jaką zyskuje forma teledysku jaką jest Libdub. Jak się okazuje głównym celem tego przedsięwzięcia jest dobra zabawa.

Uczelnie wyższe i placówki oświatowe różnego szczebla poprzez ten projekt mogą wypromować swoją uczelnię czy też szkołe w bardzo przyjemny sposób. Broszurki z ofertami edukacyjnymi czy też mało interesujące prezentacje dotyczące ofert danej placówki odchodzą powoli do lamusa. Prawdziwym fenomenem łączącym przyjemne z pożytecznym w obecnej chwili jest właśnie LibDub.

Osoby odpowiedzialne za tego typu projekty prześcigają się z coraz to bardziej kreatywnymi i zaskakującymi pomysłami. Co więcej pomysłów i wizji dotyczących przebiegu danego wideoklipu jest porównywalnie tyle ile osób biorących udział w klipie.Jednak samo przygotowanie wideoklipu i koordynowanie działań nie są takie proste jakby się mogło wydawać. To ciężka praca logistyczna spadająca głównie na pomysłodawce i koordynatora projektu. Choć należy pamiętać o setkach ludzi biorących w danym klipie, którzy z poświęceniem ale i uśmiechem na twarzy wykonują powierzone im role. Mogli się o tym przekonać uczniowie ZS nr.3 w Mławie biorący udział w LibDub który został nakręcony w ubiegłą środę więc na efekty tego przedsięwzięcia przyjdzie jeszcze poczekać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.