Facebook Google+ Twitter

LipDub UW- końcowe odliczanie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-05-16 19:27

Uczelnie na całym świecie ogarnęła gorączka kręcenia teledysków do znanych i lubianych piosenek. Dzięki temu, poprzez świetną zabawę, mogą zareklamować się nie tylko kandydatom na studia, ale również pokazać całemu światu klimat ich klimat. Do tego grona dołączył również Uniwersytet Warszawski.

 / Fot. LipDub UWCzym dokładnie jest LipDub? - LipDub, to teledysk, w którym aktorzy - w naszym przypadku studenci - synchronizują ruchy ust z wersami odtwarzanej w tle piosenki. W klipie tym chcemy pokazać że studia to nie tylko nauka, ale też znakomita zabawa.- wyjaśnia Filip Jurzyk, współkoordynator LipDub'a UW, a także jeden z autorów Wiadomości24.pl. Chcemy pokazać nie tylko Polsce, ale i światu, że jesteśmy dumni ze swojej uczelni i potrafimy stworzyć coś tak trudnego organizacyjnie, wymagającego ogromnej kreatywności i luzu, jak LipDub.



Klip studentów UW kręcony będzie do piosenki 3oh!3 feat Katy Perry – "Starstruck". Film ma powstać 30 maja w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej oraz w należącej do niej ogrodach. Nie jest to ich pierwszy projekt. Studenci UW stworzyli już dwa filmiki, zwane Mini LipDub' ami zachęcające do przyłączenia się do ekipy twórców filmu.Pierwszy z nich to studencka wersja TPWC - "W aucie". Drugi teledysk zostanie opublikowany już w środę. Jak podkreślają ogranizatorzy projektu będzie to bardzo roztańczony teledysk, który najlepiej odda klimat panujący na uczelni.



Chociaż uczestnicy podkreślają, że praca na planie to świetna zabawa, dla twórców jest to wielkie wyzwanie logistyczne. - Zaczynając przygotowania do tego projektu myślałem, że będzie to ciekawe wyzwanie wpisujące się w pewien schemat organizacyjny znany każdemu samorządowemu liderowi. LipDub to jednak zupełnie inna para kaloszy. Dlatego, bazując na wcześniejszych doświadczeniach, musiałem wypracować nowe sposoby prowadzenia projektu i nauczyć się naprawdę wielu rzeczy - podkreśla Filip Jurzyk.



W projekcie bierze udział ok. 400 ludzi, dlatego organizacja tego wydarzenia wymaga wiele pracy i zaangażowania. Jakie będa jej wyniki? - W naszym klipie pokażemy, że studenci UW to ekipa szalonych młodych ludzi, którzy przyjechali do Warszawy z najdalszych zakątków Polski i zakochali się w życiu stolicy. Ukażemy siebie zgodnie z rzeczywistością, jako ludzi sukcesu, którzy sprawnie dzielą wolny czas między naukę i rozrywki, mają najróżniejsze zainteresowania, nie wiedzą co to nuda i nigdy nie stają w miejscu - zapowiada Filip.



Wszystkie osoby związane z Uniwersytetem Warszawskim mogą wziąć udział w zabawie. Wystarczy wejść na stronę www.lipdubuw.eu i wypełnić znajdujący się tam formularz.



- Serdecznie zapraszam czytelników i autorów serwisu Wiadomości24.pl do śledzenia naszych ostatnich przygotowań - zachęca Filip. Mam nadzieję, że tysiące widzów naszej mega -produkcji - jak na projekt studentów nie mających nic wspólnego z filmem to duże wyzwanie - doceni ogrom pracy, zaangażowanie i pasję studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Trzymajcie za nas kciuki!



Zachęcamy do obejrzenia pierwszego Mini LipDub'a UW. To dopiero początek tego, co czeka nas już 30 maja!



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.