Facebook Google+ Twitter

Liroy - król rapu powraca

Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą, mimo to po wielu latach powraca z reedycją płyty. "Grandpaparapa (Powrót Króla)" to tytuł albumu LIROYA, którego premiera będzie miała miejsce 21 grudnia 2007.

Grudzień 2007 to miesiąc w którym LIROY obchodzi swoje 25 - lecie pracy artystycznej. To on jako jeden z pierwszych zaczął w kraju nad Wisłą "bawić" się w składanie rymów. Równo ćwierć wieku temu nagrał kasetę demo "3", na której pierwszy raz w historii polskiej muzyki znalazł sie numer rapowy. Z tej okazji 21 grudnia 2007 roku premierę swą będzie miało bardzo szczególne, 2 płytowe wydawnictwo LIROY "Grandpaparapa (Powrót Króla)".
Pierwsza z płyt to zbiór 18 utworów z lat 1994-2007, a wśród nich takie hity jak: Scyzoryk, Bafangoo, Moja Autobiografia czy Hello utwór nagrany wspólnie z Lionelem Richie.

Płyta numer 2 to rarytas dla miłośników twórczości rapera - Pm Cool Lee "Est On Damic"! Jest to projekt LIROY'a z przełomu lat 1991/1992. Jest to pierwsza oficjalnie wydana rapowa płyta, a raczej kaseta w Polsce, która sprzedała się w 100 000 egzemplarzy i nigdy nie ukazała się w postaci płyty CD.
Będzie to więc jedyna okazja by nabyć ten oryginalny i bądź co bądź historyczny materiał do swojej płytoteki. Płyta jest wydana w limitowanym nakładzie 3000 sztuk i będzie dostępna jedynie drogą elektroniczną.

Rezerwować płyty można na www.deflife.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Liroy jest prawdziwy, nalezy mu sie ogromny szacunek

Komentarz został ukrytyrozwiń

interesujące.
kiedy debiutował, uwielbiałam gościa;]
ale potem utył, zwiał do Gdańska i parał się kręceniem filmów porno. Niestety, Polska to nie klimat dla podrabianych 50 Centów. Dla Piotrów Marców owszem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+na info
i pozdrowienia dla Scyzoryka LiroYa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.