Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108292 miejsce

Lis musi przeprosić Ziobrę za wulgarne słowa dziennikarzy "Wprost"

Tomasz Lis przegrał proces ze Zbigniewem Ziobro i musi sprostować nieprawdziwe informacje zawarte w tygodniku "Wprost", którego jest redaktorem naczelnym.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielSprawa dotyczy artykułu "Banda Czworga". Wbrew temu, co podają inne media, autorami tekstu są Aleksandra Pawlicka oraz Grzegorz Łakomski, a nie sam Lis. W artykule możemy przeczytać między innymi, że Ziobro żartował z Janusza Wojciechowskiego, mówiąc, że ten ostatni pochwali go w internecie, a dokładniej "zrobi mu loda". Zarzucono mu również, że jest jednym z najczęściej opuszczających głosowania europosłem.

Ziobro poczuł się znieważony i oddał sprawę do sądu. "Za insynuacje pod moim adresem w tygodniku "Wprost", jestem zmuszony pozwać pana Tomasza Lisa, bo są znieważające dla mnie i dla pana Janusza Wojciechowskiego, którego niezwykle cenię i szanuję za pracę europarlamentarzysty" - powiedział dla serwisu Onet.

Wyrok sądu jest nieprawomocny - informuje Gazeta.pl.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

seguina
  • seguina
  • 06.01.2012 19:40

Czy ktoś nie wie że Ziobro robi loda Kurskiemu ? Ziobro po to jest ! Pani Fredzia mówi że jakby takie wargi miała jak Ziobro to loda za lodem by robiła cały dzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MERLIN
  • MERLIN
  • 06.01.2012 17:44

TERAZ ROZUMIEM DLACZEGO WE WPROST BLOKOWANE SĄ WSZYSTKIE KOMENTARZE KRYTYKUJACE RZĄD ,KTÓTY TO LIS UWIELBIA I POPIERA CAŁYM SOBĄ OBIEKTYWNIE RZECZ JASNA,A CO DO KOMENTARZY PO-NIZEJ BRAK KULTURY I ROZUMU TO DOMENA WIELBICIELI DONKA CHAMSTWO I WULGARYZM TEŻ

Komentarz został ukrytyrozwiń
kuternoga
  • kuternoga
  • 06.01.2012 12:34

czeski minister finansow kalousek dal policzek z lewj i prawej pewnemu strajkujacemu przed budynkiem rzadu ktory zaczal go obrazac pozniej zaplacil pewna sume i przeprosil. swoj czyn skomentowal ze bez wahania uczynilby to jeszcze raz bowiem to byl policzek wychowawczy za ktory mu w przyszloci moze i podziekuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 06.01.2012 08:22

Muszą Ziobrę przeprosić ,beż łaski - przeprosić i to na kolanach!

Komentarz został ukrytyrozwiń
manuelka
  • manuelka
  • 05.01.2012 21:54

Koźmiński nic więcej nie potrafi. No może też wieczorami kręci loda ! A niech kręci i czasem dla uciechy to może zrobić Ziobrze laskę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
  • Jola
  • 05.01.2012 19:13

Panie koźmiński, to weź się się Pan i napisz - najwyższy czas na debiut. A nie tylko komentarze i komentarze (często bezsensowne).

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
  • ad rem
  • 05.01.2012 15:24

Portal stał się plotkarski , stabloidyzowany ,brak poważnych artykułów .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kuternoga
  • kuternoga
  • 05.01.2012 14:28

myNarod co ty synku na to .do sadu idzie sie po wyrok czy po sprawiedliwosc.zatrzasnij ta swoja pala i zacznij koniecznie myslec

Komentarz został ukrytyrozwiń
ocena
  • ocena
  • 05.01.2012 14:22

To według ciebie,Bartek Biedrzycki Dzisiaj 13:56,odświeżyć stronę w przeglądarce... ?!Na pewno nie ja, bo widzę oszustwo i o nim piszę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ocena
  • ocena
  • 05.01.2012 14:17

Jakiś ciul dał minus na wypowiedz moja , prawdziwą !