Facebook Google+ Twitter

Lisa Cuddy i ja

Przeglądam się w lustrze, cóż jestem dość ładna, 40+ i nawet atrakcyjna. To wszystko prawda, może też jestem podobna do Lisy Cuddy mądrej, opanowanej, błyskotliwej pani endokrynolog.

Dr House - sezon drugi / Fot. Fot. materiały dystrybutoraLisa Cuddy zarządza szpitalem, blokuje szalone działania House'a i ma nad wszystkim pieczę, czyż nie to samo robię - zarządzam domem, blokuję szalone pomysły domowników, wprost manipuluję nimi dla ich dobra. Poczucie humoru pozwala mi z nimi wytrwać nie tracąc zmysłów.

Twardo stąpam po ziemi - to zaleta, umiem iść na kompromis, stoję murem za swoimi. Tak jak Lisa Cuddy potrafię się komuś postawić, wytknąć mu błędy, pokłócić się z nim, nie ulec jego namowom i postawić na swoim.

Co z tego, że jestem namolna, czepliwa, traktuję co niektórych jak brykające, dzieciaki, „mamusia wychodzi, możecie się dalej bawić”. Szanuję pracę innych, toleruję odmienne zdanie, odmienne postawy życiowe.

Twarda, silna, zdecydowana, ale nie bezduszna, piękna, dojrzała kobieta, świadoma swojej kobiecości, to ja i Lisa Cuddy. A może tylko chciałabym taką być?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.