Facebook Google+ Twitter

List Natanaela

Natan na swojej stronie napisał sam o sobie historię swojego życia i choroby. Jest wolontariuszem WOŚP i wspaniałym chłopcem. Postanowiłam, aby to sam Natanael poprzez ten list opowiedział jak czuje się 8-letni chłopiec, gdy walczy z chorobą.

Natan jest wolontariuszem WOŚP / Fot. Żaneta WilczakMam na imię Natanael i jestem prawie jak inne dzieci w moim wieku. Tylko to "prawie" robi u mnie naprawdę dużą różnicę.


Choruję na trudne do wymówienia schorzenie genetyczne i dlatego muszę robić codziennie inhalacje, drenaż oraz brać leki przed posiłkami. Poza tym mam wiele przyjemnych ćwiczeń związanych z moją chorobą. Chodzę na konie i na basen bo to dobrze wpływa na moje płuca. Uczęszczam też na gimnastykę i to też bardzo lubię. Niestety to koniec przyjemności związanych z chorobą, bo są też częste badania, pobieranie krwi, inhalacje nawet 7 w ciągu dnia i drenaż, którego nie lubię.Dlatego moi rodzice chcieliby kupić mi kamizelkę oscylacyjną, która zastąpiłaby żmudne oklepywanie pleców i klatki piersiowej.

www.natanaelwitczak.bloog.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Pod figure?? Przenigdy!! Toż to pogaństwo i złamanie drugiego przykazania dekalogu biblijnego danego przez Boga Mojżeszowi. Bóg wszędzie wysłucha. :) Prośmy Go tylko o co chcemy w wedógł wiary naszej to się stanie, prośmy więc teżo wiarę i dziekujmy mu. Róbmy co możemy a reszte pozostawmy Panu, gdyż jego uczynki są prawe. Pamiętajmy w nim moc i nadzieja.pl :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Gniadek ale własciwie to co chciał Pan przekazać?? Mam zaniechać leczenia tylko iść pod swiętą figurkę i modlić się??Pan wybaczy ale nadal będę robiła wszystko aby Natan mógł się rozwijać i zyc jak inne zdrowe dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Heh. Mój imiennik prosi o pomoc a mnie nikt nie pomógł. Teoria ewolucji zwalcza słabsze jednostki, tak było od wieków - jak sam sobie nie poradzi, to nie powinnien żyć. (Na Darwinie opiera się świat, nieprawdaż? Nikt nie patrzy że to hipoteza, tylko.)
Z drugiej strony zastanawiam co zrobiłby Jezus z Nazaretu, pewnie uleczył. Każdego uleczy i dziś, wystarczy mu wierzyć i zaufać. I podziękować z wiary za uleczenie, a w jego mocy wszystko jest możliwe. Co jest nie możliwe u ludzi, to jest możliwe u Boga.
p.s. jestem poszukującym chrześcijaninem sięstaram być. Ufajcie Panu! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://ww6.tvp.pl/6981,20100110953550.strona

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witaj:)
Gwiazdor Natan owszem zbierał pieniądze w WOŚP,ale nie dla siebie.Co Państwo na to??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponownie dziękujemy za ten artykuł.Kazde przekazanie 1% przybliża Natana do turnusu ktore są Natanowi bardzo potrzebne. Natana można zobaczyć w ZBLIZENIACH TV Bydgoszcz z 10 stycznia:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To przykre Marku,ale tak jest..niestety..
Natanael cierpi na Niedobór Alfa1 antytrypsyny, to genetyczna choroba, która powoduje zwłóknienia i rozedmę płuc, marskość wątroby, nowotwory; trzustki, wątroby,płuc. ..mimo 8-lat,ma świadomość choroby,szkoda,ze nie mam kopii listu do mnie-tym zdobył moje serducho..Zbierał pieniądze na w WOŚP,ale nie dla siebie.

To ja proszę o jeden procent dla Natana..:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.01.2010 16:00

Beatko, jesteś Dziennikarzem Ludzkich Serc. Już prawie nikt nie pamięta słów JPII :"Nie zatwardzajcie Serc Waszych", niestety..... Coraz więcej jest przypadków, gdy na miejscu Serca, ludzie mają kamienie. To jest dość symptomatyczne zjawisko: "Byle mnie było dobrze" - w wilczym, liberalnym kapitalizmie. Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.