Facebook Google+ Twitter

Lista homofobów - wersja 3.0

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-09-21 15:36

Portal GayLife.pl, z okazji zbliżających się wielkimi krokami wyborów, stworzył listę politycznych homofobów - już trzecią.

Homoseksualiści podczas parady gejów / Fot. millennialmyth / Flickr.comPortal GayLife.pl stworzył właśnie trzecią wersję listy, na której umieszczeni zostali politycy o "zapędach homofobicznych". Jak zastrzegają sobie jej autorzy, "z pewnością będą jeszcze zmiany". Czy politycy powinni się bać? W końcu homoseksualiści stanowią od 1 do 10 procent społeczności (za Wikipedia.pl), co oznacza także "siłę wyborczą", która co poniektórym partiom mogłaby przysporzyć dodatkowych głosów w nadchodzących wyborach.

Na liście homofobów natykamy się na kilkanaście nazwisk, znanych z politycznego życia Polski. I tak na przykład znajdują się tam: Krzysztof Bosak (LPR), Włodzimierz Cimoszewicz (SLD), Maciej Giertych (LPR) wraz z synem, Romanem (LPR), Jarosław Kaczyński (PiS) występujący w Jeden z gejów. / Fot. t.o.l.i / Flickr.comparze także z bratem, Lechem (PiS). Dalej mamy Legutkę, Niesiołowskiego, Polaka, Sobecką, Wierzejskiego. Na końcówce listy zatwierdzonej znajduje się także Donald Tusk, co pozwala nam sądzić, że lista ta nie jest wymierzona tylko i wyłącznie w PiS i LPR.

Cała lista dostępna jest na stronach portalu GayLife.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

... i co w związku z tym...? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez komentarza :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.