Facebook Google+ Twitter

Listopadowe Future Shorts w Lublinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-11-24 16:41

Już jutro w lubelskim Centrum Kultury odbędzie się kolejna edycja projekcji filmów z cyklu „Future Shorts”. W listopadowym wydaniu zobaczymy obrazy wyróżniona na wielu festiwalach krótkich form.

Plakat / Fot. http://futureshorts.com/Powstała w 2003 roku organizacja promująca niezależne filmy krótkometrażowe nieustannie się rozwija i dziś uznawana jest za jedną z największych na świecie. To pomysłowe przedsięwzięcie cieszy się uznaniem szerokiej publiczności i twórców filmów także w Polsce. Produkcje, które zobaczymy w Lublinie są prezentowane na terenie całego kraju, w 16 wybranych miastach.

„Future Shorts” to zestaw najnowszych filmów prezentowanych na międzynarodowych festiwalach. Obrazy, które zobaczymy we wtorek w Centrum Kultury wyświetlano już w samej Wielkiej Brytanii w 30 kinach, ponadto projekcje odbywały się także w innych 35 krajach na całym świecie.

Kard z filmu Hotel Chevalier/ z prawej Natalie Portman. / Fot. http://futureshorts.com/W listopadowym wydaniu zobaczymy filmy m.in. z Wielkiej Brytanii, USA, Nowej Zelandii i Brazylii. Ciekawą pozycją w jutrzejszym pokazie jest amerykański film „Hotel Chevalier” w reżyserii Wes Andersona. W tym zabawnym, trwającym 13 minut, obrazie zobaczymy Natalie Portman. Ciekawostką jest, że piękna aktorka w jednej ze scen złamała swoje postanowienie niewystępowania nago.

Wszystkie filmy zobaczymy w Centrum Kultury. Start o godzinie 18.00. Wejściówki w cenie 5 lub 7 zł. Pełny program pokazu znajduje się na stronie Futureshorts.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.