Facebook Google+ Twitter

Listopadowy przegląd książkowy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-19 12:06

Listopad to idealny miesiąc dla moli książkowych. Pogoda i szybko nadchodzący wieczór nie sprzyjają włóczeniu się po mieście, dzięki czemu spokojnie można zaszyć się w domu z hektolitrami gorącej herbaty i dobrą książką.

Listopad to również miesiąc premier. Poszczególne wydawnictwa prześcigają się w zapewnieniu swoim Czytelnikom ciekawej lektury na długie wieczory oraz… książkowego prezentu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Jak pośród setek tytułów znaleźć coś dla siebie? Zapraszamy do naszego subiektywnego przeglądu książkowego.

1. „Dom tajemnic” Chris Columbus & Ned Vizzini
Na okładce “Domu tajemnic” zobaczymy wielki napis J.K. Rowling. To jednak nie kolejna propozycja bestsellerowej autorki opowieści o Harrym Potterze, a powieść dla młodszych Czytelników napisana przez… reżysera filmów o małym czarodzieju. Czy warto sięgnąć po tę pozycję? Z pewnością jest to czytelnicza gratka dla miłośników Harry’ego.
Książkę można kupić http://www.libroteka.pl/dom-tajemnic-297745.html

2. „Anioł w kapeluszu” Monika Szwaja
„Anioł w kapeluszu” to ciepła, pełna uroku i życzliwości powieść Moniki Szwai. Spotkamy w niej kilku bohaterów znanych już z poprzednich książek autorki. Kilka niebanalnych historii, które wraz z rozwojem historii splatają się w jedną opowieść, to doskonały sposób na spędzenie zimnych listopadowych wieczorów.
Książkę można kupić http://www.libroteka.pl/aniol-w-kapeluszu.html

3. „Sezon burz ” Andrzej Sapkowski
Pozycja, której chyba nie trzeba przedstawiać. Wiedźmin Geralt wraca po 14 latach na kartach najnowszej powieści Andrzeja Sapkowskiego w mocnym stylu – na początku trzęsienie ziemi, a potem napięcie już tylko rośnie. Lektura obowiązkowa.
Książkę można kupić http://www.libroteka.pl/sezon-burz-wiedzmin.html

4. „Małżeństwo we troje” Eric-Emmanuel Schmitt
Subtelny zbiór opowiadań od Erica-Emmanuela Schmitta o różnych obliczach miłości. Pięć wzruszających, nierzadko zaskakujących historii. Czy warto mówić coś jeszcze? Eric-Emmanuel Schmitt to marka sama w sobie.
Książkę można kupić http://www.libroteka.pl/malzenstwo-we-troje.html
(Great Librarian)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.