Facebook Google+ Twitter

Listopadowy repertuar Olsztyńskiego Teatru Lalek

Olsztyński Teatr Lalek jak zawsze przygotował wiele ciekawych przedstawień zarówno dla najmłodszych, jak dla dorosłych widzów. To doskonała propozycja na spędzenie miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi w bajecznej, magicznej scenerii.

Olsztyński Teatr Lalek / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Olsztyn_teatr_lalek.jpg3 i 4 listopada można będzie wybrać się na spektakl Chłopcy z placu broni. Propozycja idealna dla uczniów, ale polecana również dorosłym.

Od 6 do 10 listopada rodzice będą mogli zabrać swoje pociechy na Cykora. Spektakl skierowany jest do dzieci powyżej 6 roku życia. Przedstawienie stawia wiele ważnych pytań na temat naszego świata wartości. Każdy znajdzie inną odpowiedź na to, co dla niego jest ważne i co chroni przed otaczającym złem.

Na 12, 13, 22 i 23 listopada Teatr Lalek przygotował przedstawienie dla dzieci powyżej 5 roku życia. Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich to poruszająca opowieść o dwóch klaunach, których przyjaźń została wystawiona na ciężką próbę. Spektakl porusza kwestię manipulacji i przestrzega tym samym przed jej zgubnymi skutkami.

14 listopada rozpoczyna się XV Olsztyński Tydzień Teatrów Lalkowych ANIMA. Do 20 listopada będzie można skorzystać z różnorodnych propozycji, przygotowanych przez teatry ze Słowacji, z Francji i Polski. Przedstawienia przygotowane zostały z myślą o publiczności w różnym wieku. Będzie i wesoło, i refleksyjnie. Z repertuarem można zapoznać się szczegółowo na oficjalnej stronie Teatru Lalek http://www.teatrlalek.olsztyn.pl/aktualnosci,164.html. Z tych spektakli warto skorzystać, bo zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.