Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28706 miejsce

"Listy Julii" - recital Katarzyny Groniec w poznańskim Zamku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-05 13:34

"Listy Julii" - album z recitalem Katarzyny Groniec z towarzyszeniem 7-osobowego zespołu pod kierownictwem Łukasza Damrycha. Recital odbędzie się 19 lipca na dziedzińcu poznańskiego Zamku.

Koncert Katarzyny Groniec składał się z piosenek Elvisa Costello z płyty „The Juliet Letters” w polskich tłumaczeniach Katarzyny Groniec. Repertuar został zaprezentowany podczas 30 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.Katarzyna Groniec - laureatka nagrody im. Aleksandra Bardiniego w spektaklu "Listy Julii" z piosenkami Elvisa Costello. Katarzyna Groniec w pełni zasłużyła sobie na tytuł "sławnej i niezależnej", jaki nadał jej jeden z prestiżowych polskich magazynów. Kiedy w 1998 roku na festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu zdobyła główna nagrodę, już tylko krok dzielił ją od głównej roli w najsłynniejszym polskim musicalu - "Metro". Właśnie w roli Anki poznała i pokochała ją cała Polska. Od tego czasu na stałe współpracuje z teatrem Buffo w Warszawie. W 1997 roku na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu "wyśpiewała" Grand Prix i nagrodę dziennikarzy.

LISTY JULII

Niegdyś w Weronie żył profesor, który odpowiadał na listy adresowane do Julii Capuletti. Pod słynny balkon od lat pielgrzymują ludzie prosząc orędowniczkę najpiękniejszej czystej miłości o opiekę nad ich uczuciami. Pozostawiają tam bardzo osobiste listy pełne ludzkich dramatów: pragnień, tęsknot, wspomnień, bólu…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.