Facebook Google+ Twitter

"Literacki Blog Roku 2011" zablogowany!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-22 21:49

Jak donoszą wiarygodne źródła informacji, w ostatnich tygodniach ma miejsce dziwna aktywność internautów w sieci. Łącza się przegrzewają, monitory szaleją, słowa układają się same w zwarte teksty, a z nich wychodzą… blogi.

 / Fot. Granice.plRedakcyjna skrzynka wprost „puchnie” od propozycji, a poziom konkursu zaskoczył wszystkich i stale rośnie. Nadworny rachmistrz zliczył już ponad 100 (!!!) zgłoszonych blogów. Kolejne zgłoszenia są na bieżąco uaktywniane i można je przeglądać na stronie konkursu. Jak przystało na XXI wiek, ruszyła także strona na Facebooku.

Co to za okazja? Otóż dla wszystkich blogerów pojawiła się szansa, by wpisy w wirtualnej przestrzeni zamienić na książkę – taką możliwość najlepszemu wśród blogerów daje wygrana w konkursie „Literacki blogu roku 2011”. Oprócz wydania własnej książki nakładem Wydawnictwa MG lub w wersji elektronicznej – w formie e-booka, na laureatów czekają też inne niespodzianki od patronów akcji oraz zestawy nagród książkowych (nawet kilkadziesiąt książek dla literaturożerców).

Reguły gry. Konkurs „Literacki Blog Roku 2011”, którego organizatorami są wortal literacki Granice.pl oraz Wydawnictwo MG, to już druga, wznowiona edycja imprezy, mającej na celu wyróżnienie najciekawszych internetowych pamiętników czy notatników o charakterze literackim. Udział w konkursie nie wymaga wniesienia żadnej opłaty, a użytkownik ma prawo zgłoszenia tylko jednego własnego blogu. Blogi rywalizować będą jednak w dwóch grupach. W skład pierwszej wejdą wszystkie blogi literackie, a więc zawierające twórczość własną prowadzących je osób. Druga grupa to blogi o literaturze – blogi recenzenckie, książkowe, zawierające cytaty czy komentarze po przeczytaniu danej książki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.