Facebook Google+ Twitter

Literatura i Film. Mamy bilety na Planete Doc Film Festival!

Dla zarejestrowanych Autorów W24 przygotowaliśmy nie lada gratkę: mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na wszystkie filmy z sekcji "Literatura i Film" festiwalu Planete Doc!

 / Fot. Materiał prasowyO tym, że akcja "książka za recenzję" prężnie się rozwija, świadczy kolejna akcja, do udziału w której chcielibyśmy Was zaprosić. Rozpoczęliśmy współpracę z Planete Doc Film Festival! Cóż to ma wspólnego z książkami? W tym roku na festiwalu pojawi się nowa sekcja "Literatura i Film". Autorzy W24 kochają książki, więc przygotowaliśmy dla Was fantastyczną propozycję.

Dla Autorów W24 mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na wszystkie filmy sekcji "Literatura i Film". Seanse odbędą się w warszawskiej Kinotece. Termin pokazu możecie wybrać :-)

Zainteresowanych prosimy o wpisywanie się w komentarzach do środy 9 maja. Bilety przyznamy Autorom, którzy mają uzupełniony profil (czytelne zdjęcie oraz podane imię i nazwisko), napisali przynajmniej dwa artykuły oraz zobowiążą się do napisania recenzji.

Bilety będą do odbioru w kasach Kinoteki.

Cierpliwość według Sebalda - 11 maja, godz. 21.30

Dług według Margaret Atwood
- 18 maja, godz. 19 lub 19 maja, godz. 13 lub 20 maja, godz. 15. Termin do wyboru!

Na zawsze Twoja, Carolyn - 19 maja, godz. 14 lub 20 maja, godz. 14. Termin do wyboru!

Prorok - 14 maja, godz. 18.30 lub 15 maja, godz 19. Termin do wyboru!

Rosyjski libertyn - 17 maja, godz. 18

Wisława Szymborska. Koniec i początek - 18 maja, godz. 16, 19 maja, godz. 19

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Rzeczywiście, "Paparazzi", "Poza zasięgiem" i "3 dni wolności" zobaczymy na festiwalu, ale filmy te będą wyświetlane w innych sekcjach niż "Literatura i Film". My zaś mamy bilety właśnie na tę sekcję :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wspaniałe wieści p. Katarzyno. Wybrałabym się na każdy z tych filmów, ale w tych dniach będę pracować poza Warszawą, więc... nie uda się, ale... Mam jednak pytanie - dlaczego nie ma żadnego polskiego filmu np. "Paparazzi" - Piotra Bernasia, czy "3 dni wolności" Łukasza Borowskiego, albo "Poza zasięgiem - Jakuba Stożka. Wszystkie te filmy otrzymały sporo nagród na różnych festiwalach i przypuszczam, że są także tu pokazywane. Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.