Facebook Google+ Twitter

Literatura - to u nich rodzinne

Ogromna kolekcja dyplomów, sukcesów tyle, że wszystkich nie sposób wymienić. To swego rodzaju wizytówka Klaudii i Konrada, rodzeństwa z Ciekot (woj. świętokrzyskie).

- Najbardziej cieszę się z udziału moich dzieci w konkursie recytatorskim, ponieważ poziom był bardzo wysoki, a oni doszli do finału - mówi Małgorzata Domagała, mama Klaudii i Konrada. - Bardzo jestem szczęśliwa, że im się udało - dodaje pani Małgorzata.

Zarówno Klaudia jak i Konrad śmiało chwalą się swoimi sukcesami. - Brałam udział w zeszłym roku w konkursie recytatorskim, zajęłam w nim pierwsze miejsce - mówi Klaudia. - Ja z siostrą bierzemy udział w różnych imprezach okolicznościowych, w takich ważniejszych dosyć. Ostatnio zajęliśmy pierwsze miejsce w kolędniczym przeglądzie herodów w Podegrodziu - dodaje Konrad.

Konkurs kolędniczy, o którym wspomniał Konrad, początkowo był dość łatwy i prosty.
Jednak schody zaczęły się później, gdy o każde miejsce toczyła się walka. Przygotowanie do konkursów pochłania wiele czasu, a czym na co dzień zajmuje się rodzeństwo? - Zajmuje się recytowaniem wierszy, tańczę, występuję w różnych imprezach - wylicza Klaudia Domagała

Pani Małgorzata, mama Klaudii i Konrada jest dumna ze swoich dzieci. Gdy była w ich wieku też bardzo lubiła wiersze, a żadna akademia nie obywała się bez jej występu. - Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości, dzięki tym historiom z dzieciństwa, będą mogły rozwiązywać swoje wszelkie problemy, że to ułatwi im start w dorosłe życie. Takie obeznanie się z różnymi historiami, kulturami na pewno dobrze dla nich rokuje - mówi mama Klaudii i Konrada, Małgorzata Domagała.

Reportaż o rodzeństwu można oglądać w TV internetowej Masłów Info, pod adresem www.tv.maslow.info.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ za pierwszy artykuł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.