Facebook Google+ Twitter

ŁKS Łódź przestanie istnieć?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-26 14:22

Wszystko wskazuje na to, że piłkarska spółka ŁKS Łódź może przestać istnieć. Piłkarze, którzy - jak mówią - mieli dosyć obietnic działaczy, nie wyszli na trening. Przesłali oficjalne oświadczenie, a z dziennikarzami rozmawiać nie chcieli.

Nieoficjalnie wiadomo, że piłkarze łódzkiego klubu nie rozpoczną treningów, dopóki nie zostaną uregulowane wobec nich wszystkie zaległości finansowe. Pod znakiem zapytania stoi wyjazd drużyny na mecz ligowy za tydzień do Białegostoku z Jagiellonią.

Na dodatek, prezes ŁKS Roman Gałuszka podał się do dymisji, chociaż oficjalnie tego nie potwierdził. Jedynie odjeżdżając samochodem spod siedziby klubu powiedział krótko dziennikarzom, że to prawda.

Taka sytuacja w klubie powstała, ponieważ wczoraj nie udało się pożyczyć trzech milionów złotych, chociaż podobno wszystko już było dogadane i potrzebne było jedynie zabezpieczenie pożyczki. Jednak właściciele ŁKS nie zgodzili się na żadną z propozycji, zatem pieniędzy nie ma, długi rosną i przyszłość jest niepewna.

ŁKS Łódź zajmuje 11. miejsce w tabeli piłkarskiej ekstraklasy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.