Facebook Google+ Twitter

"ŁKS to nie żadna popierdółka!"

W dzisiejszym wydaniu "Dziennika" ukazał się bardzo ciekawy wywiad z piłkarzem ŁKS, Tomaszem Hajto.

Kibice Łódzkiego KS-u / Fot. poalovers (flickr.com)Zawodnik w bardzo ostrych słowach wypowiedział się o władzach PZPN. Według byłego reprezentanta Polski, komisja ds. licencji popełniła ogromny błąd nie przyznając pozwolenia na grę Łódzkiego Klubowi Sportowemu.

"My w ogóle nie przyjmujemy tego do wiadomości. To jest kryminał! Jak media mogą popierać decyzję komisji licencyjnej PZPN? Jak czytam, że PZPN zachował twarz, bo nas wyrzucił z ekstraklasy, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Przez lata przyznawano klubom licencje na słowo honoru, a nagle się okazuje, że trzeba być surowym, stanowczym i wymagającym jedynie wobec ŁKS. Nikt nie zwraca uwagi na to, że pracę straci sto osób, że zasłużony klub przestanie istnieć" - powiedział piłkarz.

 / Fot. PAP Grzegorz MichałowskiNa odpowiedź dziennikarza, który zasugerował, że prawo należy respektować, Hajto odpowiedział: "Panie! Jakie prawo? Jeden facet z komisji licencyjnej ma prawo zlikwidować klub, wysłać ludzi na bezrobocie? Zniweczyć stuletnią historię klubu, rozbić drużynę, która zajęła siódme miejsce w uczciwej walce, na której mecze przychodzi po osiem, dziesięć tysięcy ludzi? ŁKS to jest poważny klub z tradycjami, a nie jakaś tam popierdółka."

Nam pozostaje skwitować tę sytuację fragmentem pewnego filmu... W rolach głównych: PZPN - Uszat, ŁKS - Killer.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Skoro to poważny klub z tradycjami, to przyznajmy mu z urzędu 1 miejsce, bo na to przecie zasługuje! Nie jest żadną popierdółką!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.