Facebook Google+ Twitter

LM: Apoel - Wisła. Patryk Małecki dla W24: zrobimy co w naszej mocy

Patryk Małecki, zawodnik Wisły Kraków, stał się bohaterem meczu z Apoelem, w którym strzelił bramkę na wagę zwycięstwa i przybliżył polski zespół do gry w Lidze Mistrzów. Dla W24, gwiazdor Wisły mówi o ostatnim meczu z Koroną, spotkaniu z Apoelem i... wskazówkach dla młodych piłkarzy.

Patryk Małecki / Fot. Dariusz BuczekMałecki otrzymał powołanie do kadry narodowej od trenera Franciszka Smudy na mecze z Meksykiem i Niemcami.

Czytaj też: Zapowiedź meczu Apoel Nikozja - Wisła Kraków


Zawodnik Wisły jednak twardo stąpa po ziemi nigdy się nie poddaje. Do powołania dla Patryka Małeckiego, na pewno przyczynili się kibicie, którzy skandowali w Krakowie: „Smuda! Co? Małecki!”

Dariusz Buczek: Jak Ci się grało w meczu przeciwko Koronie Kielce?
Patryk Małecki: Grałem tylko 15 minut, było ciężko cokolwiek zrobić. Wszedłem po to, żeby pomóc drużynie ale się nie udało. Najważniejsze, że nie przegraliśmy meczu.

D. B.: Jakie nastawienie przed meczem pucharowym Apoel Nikozja – Wisła Kraków?
P. M.: Nastawienie bojowe. Jedziemy po to żeby zagrać jak najlepiej i awansować do tej upragnione Ligi Mistrzów. I zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby awansować dalej.

D. B.: Jak byś zachęcił młodych adeptów piłki nożnej do uprawiania sportu?
P. M.: Muszą grać w piłkę. Nie mogą się niczym innym zajmować, jak tylko piłką nożną. Muszą ciężko trenować i nigdy się nie poddawać. I muszą robić to co lubią i to kochać. A na pewno, kiedyś uda im się zagrać w ekstraklasie, a może nawet jeszcze wyżej.

D. B.: Dziękuję za rozmowę.
P. M.: Dziękuję również.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.