LM: Arsenal awansował, Szczęsny bohaterem! Zobacz obronę karnego!

Rewelacyjna obrona rzutu karnego przez Wojciecha Szczęsnego, przy stanie 1:1, znacznie przyczyniła się do awansu Arsenalu do fazy grupowej LM. Ostatecznie, londyńczycy wygrali 2:1.

/ Fot. PAP/EPA/STEFANO LANCIAMecz z Udinese nie był dla Arsenalu tak łatwy, jak mogli by sobie wymarzyć. W pierwszym spotkaniu, "Kanonierzy" wygrali 1:0. W rewanżu, w 59. minucie było 1:1, a Antonio Di Natale szykował się do wykonania rzutu karnego.

Kapitan Udinese nie spudłował. Było to dobre uderzenie. Wojciech Szczęsny popisał się jednak fantastyczną obroną. Po 11 minutach Arsenal prowadził już 2:1 i wywalczył awans. Gdyby nie Szczęsny, spotkanie mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!