Facebook Google+ Twitter

LM: FC Barcelona - AC Milan 2:2. Remis na Camp Nou! Relacja

Współautorzy: Michał Kędzierski

We wtorek, 13 września 2011 r. ruszyła europejska Liga Mistrzów. Naprzeciw siebie stanęły m.in dwa wielkie europejskie kluby - FC Barcelona oraz AC Milan. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Sonda

Która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie H?

 / Fot. EPA/ALEJANDRO GARCIAMichał Kędzierski: Co by nie mówić, mecz bardzo interesujący, czysty i pełen emocji. Barca praktycznie na własną odpowiedzialność wypuściła z rąk zwycięstwo.

Mateusz Brzeziński: Wynik powinien odzwierciedlać przeważającą dominację Barcelony - tak jednak nie było. Milan ruszył na samym początku spotkania, usnął, a potem znowu się obudził. Był to ciekawy mecz. Jak wyobrażasz sobie rewanż?

Michał Kędzierski Jak wyobrażam sobie rewanż? Cóż, jeśli wykurują się tacy gracze jak Zlatan Ibrahimović, Robinho i Gattuso, to będziemy świadkami równie ciekawego spotkania. Barca musi natomiast wzmocnić swoją siłę ognia i wykańczać skuteczniej akcje.

Mateusz Brzeziński: Myślisz, że było to do przewidzenia? Przez cały mecz nic nie zapowiadało remisu. Barcelona, oprócz chybionego początku, przeważała w każdej sekundzie spotkania.

Michał Kędzierski: Osobiście wiedziałem, że tak będzie. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, a Barcelona miała takich okazji więcej niż palców u dwóch rąk. Moim zdaniem nie jest to jednak kryzys w grze Barcelony. Blaugrana zremisowała dziś co prawda 2:2 - w dodatku u siebie - lecz co to zmienia, skoro pokonuje każdego na wyjazdach?

Informacja z ostatniej chwili - Andres Iniesta najprawdopodobniej został wyłączony z gry na cztery tygodnie.




Czytaj relację live na kolejnej stronie ->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (56):

Sortuj komentarze:

jordan2002
  • jordan2002
  • 16.09.2011 19:42

barca wygrała lige mistrzów 4 razy real najwiecej 9 razy milan drugi wygrał 7 razy i teraz będzie 8 raz baeca cieniacy milan rządzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
jordan2002
  • jordan2002
  • 16.09.2011 19:37

barcelonista ty jesteś za barcą i dlatego tak muwisz pato lepszy od mesiego widziałeś co pokazał na camp nou widziałeś co zrobił z obroną barcy zmiarzdżył ich jak tylko chciał 24 sekunda pato gol początek meczu 93 minuta silva koniec meczu bramka do szatni barca uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu milan gurą

Komentarz został ukrytyrozwiń
jordan2002
  • jordan2002
  • 16.09.2011 19:33

liverpul jest spoko ty ziomek na san siro barca w plecy dostanie bo milan najlepszy jest barca będzie się bała wejśc na san siro barca uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Komentarz został ukrytyrozwiń
grzegorz mackiewicz rodrigu
  • grzegorz mackiewicz rodrigu
  • 16.09.2011 13:53

jestesmy nailepsi w technice maurinio to tchusz tylko palce wklada jak niewie co robic

Komentarz został ukrytyrozwiń
grzegorz mackiewicz rodrigu
  • grzegorz mackiewicz rodrigu
  • 16.09.2011 13:51

mieszkam w barcelonie i fisca barca jestesmy najlepsi zawsze cierpimy ale wygrywamy to jest klasa i technika jakom gra fc barcelona

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze pisza,c to jestem za Barcelona, , ale to co wyprawia ta druzyna w tym sezonie to mnie niepokoi po prostu igra z ogniem , czyzby juz koniec wielkiej Barcy. ? Jak tak dalej pojdzie to w tym roku NIE BEDZIE MISTRZEM LIGI MISTRZOW ! Liczy sie wynik a nie aktorstwo na boisku ? Przyjze sie, jej jeszcze blize,j i wtedy bede, juz tylko krytykiem Barcy , samo sie, nie zrobi , to ze sa, dobrzy pilkarze wszyscy wiedza , ale poziom jest za niski brak skutecznosci , Barce stac taki mecz wygrac co najmniej 4:2 . A taka gra to tylko aktorstwo maja padac bramki a nie tylko akcje podbramkowe ,! zeby ogla,dac aktorow to mamy od tego roznego rodzaju filmy. ? Real idzie do gory Manczester sie, wzmocnil , gdzie teraz jest miejsce wielkiej Barcy ?... Jestem szczery az do bolu bawic sie, w pilke nozna, to mozna w klasie C , B . A nie w lidze mistrzow . Jak tak dalej beda, grac to na pewno nie beda, mistrzami ligi mistrzow . Zobaczymy czy wygraja na wyjezdzie? Po takiej dawce emocji mam dosc najgorsze ze to sie, powtarza. ! Myle ze to ostatni taki , popis Barcy (Aktorstwo) HEJ. 1!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
zadwda
  • zadwda
  • 14.09.2011 08:41

@BARCA
Mourinho jest lepszym trenerem od Pepa ponieważ Mou wygrywał wszystko co było do wygrania z każdym klubem :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
orzech
  • orzech
  • 13.09.2011 23:06

Barca ładny mecz! ;) szkoda tego remisu:) powinna byc wygrana:) ale to nic ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Barcelonistka
  • Barcelonistka
  • 13.09.2011 23:04

Te dyskusje są bez sensu. ; >
Ja osobiście uważam, że Barca jest wspaniałą drużyną, według mnie najlepszą. Uwielbiam ich styl gry, jedność, drybling Messiego i tak dalej. : *
A skoro według niektórych Barca jest słaba. to niby dlaczego wygrała LM, no na pewno nie przez przypadek, takie głupoty wymyślacie, że porażka. Wy zdajecie sobie sprawę ile sukcesów na swoim koncie ma Barca ? No i oczywiście duża zasługa w tym Pepa. Nie będę się tu rozpisywać, bo większości i tak nie będzie chciało się czytać, zresztą muszę spadać. ; ) Pa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aadd
  • aadd
  • 13.09.2011 22:47

Szkoda się tu wypowiadać sami kibice realu i barcy to wiadomo co będą mówić...