106244 miejsce

LM: Marsylia i Bazylea wygrywają mecze w końcówce

W środowych meczach Ligi Mistrzów wygrywali wyłącznie gospodarze. Co ciekawe po trafieniach w końcówkach spotkania. Olympique Marsylia pokonał Inter Mediolan 1:0 w ostatniej akcji rywalizacji. FC Basel sprawiło sensację i pokonało Bayern 1:0.

Sonda

Czy w Lidze Mistrzów (w kolejnych latach również) zdarzać się będą kolejne niespodzianki?

Brandao (L) of Olympique de Marseille vies for the ball with Walter Samuel (R) of Inter Milan during their UEFA Champions League round of sixteen 1st leg soccer match against Olympique Marseille and Inter Milan at the Stade Velodrome in Marseille, France. / Fot. EPA/STEPHANE REIXTo nie były najciekawsze mecze, ale emocji nie zabrakło za to na sam koniec - zarówno Olympique Marsylia, jak i FC Basel, wygrane zanotowały w końcówce swych spotkań.

Marsylczycy gola zdobyli dopiero w ostatniej akcji meczu! Bramkę na 1:0 zdobył w 93. minucie Ayew. Czarnoskóry napastnik trafił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, który wykonywał Valbuena. Przez ponad 90 minut, spotkanie nie należało do najciekawszych - Włosi starali się grać "na zero", a Francuzi nie mieli w ogóle pomysłu na zaatakowanie bramki strzeżonej przez Julio Cesara.

FC Basel sprawiło jednak największą sensację. Szwajcarzy wygrali z renomowanym rywalem z Monachium - Bayernem - 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 85. minucie Stocker.

Dzień wcześniej, Real Madryt nie dał rady pokonać CSKA Moskwa, a Napoli rozbiło Chelsea.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.