111080 miejsce

LM: Szczęsny zatrzymał Lewandowskiego w meczu Borussia - Arsenal

W 1. kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów, Borussia Dortmund zremisowała na własnym boisku z Arsenalem Londyn 1:1. W meczu zagrało, aż czterech Polaków! Zobacz skrót spotkania.

Prowadzenie gościom z Londynu, dał w 42. minucie Robin van Persie. Tuż przed końcem, w 88. minucie, wyrównującą bramkę zdobył Ivan Perisić.

Dwie doskonałe sytuacje do pokonania Wojciecha Szczęsnego miał napastnik Borussii Robert Lewandowski. W spotkaniu zagrali również Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.