LM: Wisła Kraków 3 - 1 Liteks Łowecz. Liga Mistrzów coraz bliżej!

Wisła Kraków wygrała z Liteksem Łowecz 3-1 w rewanżowym spotkaniu III rundy el. Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu mistrzowie Polski również byli lepsi (2-1) i są już w IV rundzie el. LM. Bramki dla gospodarzy zdobyli: dwie Maor Melikson oraz Cezary Wilk.

Sonda

Wierzyłeś, że Wisła wygra ten mecz?

/ Fot. PAP/Jacek Bednarczyk93. min - KONIEC SPOTKANIA!!! Wisła Kraków w IV rundzie el. LM. "Bramy piłkarskiego raju" już na wyciągnięcie ręki!

92. min - "Niech żyje nasza Wisła..." - słychać z trybun.

90. min - Gospodarze "na fali". Wiślacy grają kombinacyjnie i za trzy minuty cały stadion będzie mógł świętować awans!!!

87. min - Ładny strzał Nuneza. Piłka o centymetry minęła bramkę Viniciusa.

86. min - Fatalny błąd gości we własnym polu karnym. Cezary Wilk!!! Wiśle nikt i nic nie odbierze już awansu!!! 3-1

84. min - Owacja na stojąco dla Maora Meliksona!!! Bohater Wisły opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się na murawie Dragan Pajić.

83. min - Kolejna ładna indywidualna akcja Brazylijczyka. Tym razem Diaz interweniuje bez zarzutu. Pareiko od bramki!

81. min - Liteks wciąż wierzy, Liteks wciąż walczy, ale "profesor" Chavez świetnie odbiera piłkę Tomowi.

79. min - Długa akcja gospodarzy. Niewiele ponad dziesięć minut do końca meczu!

78. min - Trzeba obiektywnie przyznać, że sędzia jest dzisiaj dla Wisły wyraźnie łaskawy.

76. min - A trener Penew wygląda, jakby za chwilę miał wyjść na ring bokserski i znokautować arbitra z Turcji!!!

75. min - "Czerwień" dla Jelenkowica!!! Spryt Nuneza daje znać o sobie.

74. min - Robert Maaskant decyduje się na pierwszą roszadę w składzie: Cezary Wilk zmienia... Patryka Małeckiego. Holender wyraźnie skupia się na obronie wyniku.

73. min - Pareiko nie ryzykuję i wybija piłkę w trybuny.

71. min - Ładna akcja duetu Małecki - Melikson. Nie dużo zabrakło, a ten ostatnio mógłby oddać strzał. Ostatecznie Vinicius rozpoczyna od bramki.

69. min - "Najlepszą obroną jest atak" - powiedział kiedyś klasyk. Wiślacy postanowili trzymać się tej zasady i raz na zawsze "wybić" chęć do gry piłkarzom Liteksu Łowecz.

68. min - Bramka dla Liteksu. Zamieszanie w polu karnym Pareiki i Bodurow okazuje się najsprytniejszy. Wisła wciaż prowadzi z Liteksem, ale już tylko 2-1.

67. min - Żółta kartka dla Meliksona. Sędzie zbyt pochopnie ukarał gracza Wisły, uznając, że Izraelczyk wybiegł zbyt wcześnie z muru przy wolnym.

66. min - Rzut wolny dla Liteksu. A w między czasie, rozgrzewkę rozpoczęli rezerwowi gracze Roberta Maaskanta.