Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23565 miejsce

Łódka pana Makarona

Czy na wyprawę zabrać potrzebne rzeczy ze sobą, czy we wszystko co potrzebne zaopatrzyć się na miejscu? Na to pytanie w nowym odcinku "Wojciech Cejrowski - boso przez świat" odpowiada autor programu.

W nowym odcinku "Boso przez świat" kręconym na pograniczu Kolumbii, Peru i Ekwadoru Wojciech Cejrowski porównuje swój sposób podróżowania ze sposobem Sławomira Makaruka.
Sławomir Makaruk, czyli po prostu Makaron, jest kierownikiem wypraw w ramach projektu "Boso przez świat". To on reprezentuje nowoczesny sposób podróżowania z GPS-em, filtrem do wody zawierającym jony srebra czy pompowanymi pływakami do tratwy.

Wojciech Cejrowski na swoim przykładzie pokazuje, że wystarczy zabrać odpowiednią sumę pieniędzy, a wynajmie się przewodnika z łodzią, który zadba o wszystko, czego nam potrzeba na krańcu świata. Wyprawa ma się skończyć spotkaniem z plemieniem łowców głów, co z pewnością zobaczymy w następnych odcinkach.

Moim zdaniem ten odcinek jest znacznie lepszy od poprzednich, które były na trochę niższym poziomie. Mogą państwo sami ocenić oglądając ten film w internecie na stronie:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.