Facebook Google+ Twitter

Lodowisko w centrum miasta? Czemu nie?

W centrum Albstadt po raz pierwszy w historii miasta pojawiło się sztuczne lodowisko - Eisarena. Czynne jest codziennie. Dzieciaki mają frajdę i dużo zdrowego ruchu. Rodzice chwilę wytchnienia.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Włodarze miasta wyszli naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, a zwłaszcza dzieci i… proszę bardzo, jakie lodowisko zmontowali. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Włodarze miasta wyszli naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, a zwłaszcza dzieci i… proszę bardzo, jakie lodowisko zmontowali. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

W Polsce też dużo lodowisk powstaje i to bardzo dobre działanie na rzecz dzieci młodzieży i starszych , a ja kocham tego pingwinka na płozach, szkoda ,że nie wpadłam na taki pomysł jak moje dzieci zaczynały przygodę z łyżwami. Pingwinek mógłby teraz w ogródku sobie stać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Elżbieta Szychlińska
To jest przenośne lodowisko. Zmontować go można niemalże wszędzie i bardzo szybko i tak samo szybko rozebrać. W Polsce są już podobne. Pisałam o tym poniżej.

A tego to Basiu nie słyszałam, żeby i na kortach robili lodowiska? Możliwe... ale szkoda kortów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas w mieście są lodowiska prawie w każdej dzielnicy ......ale w centrum nieeee!
Super pomysł .

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Turynie na czas Olimpiady i jeszcze przez 4 lata po, było takich kilka w centrum na piazza Solferino m. innymi. Sama jeżdziłam tam. W Polsce są np. na kortach tenisowych na Kabatach. i w wielu innych miejscach Stolicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Sławek Urzykowski
Takie sztuczne lodowiska - w centrum miasta - powstają także i w Polsce. Pogrzebałam w Internecie i takich miast znalazłam kilkanaście, m.in.: Dąbrowa, Międzyrzecze Podlaskie, Rybnik, Otwock... i in. W Polsce powstał nawet "Ogólnopolski program na rzecz rozwoju rekreacji zimowej", w ramach którego montowane są sztuczne lodowiska.
Tak, tak, pamiętam te nasze "sztuczne" lodowiska. Sami robiliśmy "takie" też koło domu. Frajda była, że hej! Duma z lodowiska także. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To znakomite lodowisko, nawet chodnik gumowy jest wokoło aby wygodnie chodzić nie tępiąc łyżew...i wszystko na miejscu można kupić i o to chodzi...Kiedyś na szkolnych boiskach robili lodowiska i także na nie chodziliśmy się ślizgać. Obecnie jakby zapomnieli o nich...a szkoda...czyżby wody im było szkoda? Ruch to zdrowie!! Pozdrawiam 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.