Facebook Google+ Twitter

Lodowy niedźwiedź w budynku GPW

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-01-20 17:31

Do wnętrza budynku Giełdy Papierów Wartościowych wniesiono rzeźbę niedźwiedzia wykonaną z lodu. Zwierzę ma być symbolem spadków na giełdzie.

Dariusz Marszałek z Giełdy Papierów Wartościowych ma nadzieję, że ten happening będzie początkiem nowej ery w gospodarce. Według niego, roztopiony posąg powinien zakończyć bessę i rozpocząć falę wzrostów.

Stabilizacja gospodarcza powinna zatem nadejść już wkrótce. Pracownicy firmy transportowej, którzy przywieźli 700-kilogramową rzeźbę uważają, że niedźwiedź powinien zniknąć w ciągu kilku dni.

Lodowy niedźwiedź został przygotowany z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Giełda Papierów Wartościowych wystawiła posąg na aukcję, z której całkowity dochód zostanie przekazany Fundacji.

Z przyczyn oczywistych zwycięzca licytacji będzie musiał zadowolić się małą, szklaną repliką niedźwiedzia. Cena wywoławcza wynosiła tysiąc złotych.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jeśli to będzie niedźwiedź polarny to myślę, że hossy nigdy nie będzie. Dla mnie giedła jest synonimem spekulacji a nie uczciwej wymiany handlowej. Pewnie dlatego tak bardzo lubię niedźwiedzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.