Facebook Google+ Twitter

Łódź: autobus jechał z otwartymi drzwiami

Kierowca łódzkiego autobusu komunikacji miejskiej pokonał kilka przystanków z otwartymi drzwiami.

Jechał z otwartymi drzwiami. / Fot. P.GłowackiAutobus linii 75 / Fot. P.GłowackiZgodnie z rozkładem jazdy, autobus linii 75, jadący w kierunku Centrum Zdrowia Matki Polki, na przystanku Śmigłego-Rydza/Piłsudskiego pojawił się o godz. 10.20. Kierujący autobusem od ulicy Łazowskiego do Granicznej 62 jechał z otwartymi drzwiami na końcu pojazdu.

Kierowca pokonał siedem przystanków w pięć minut, podczas gdy czas przejazdu tą trasą, wg rozkładu jazdy, wynosi 11 minut. Prowadzący autobus nie reagował na informacje pasażerów o otwartych drzwiach tylko jechał dalej. Dopiero wysiadająca pasażerka zwróciła kierowcy skutecznie uwagę i ten zamknął drzwi.

- W autobusach są zainstalowane kontrolki, które informują kierowcę o otwartych drzwiach. Jeżeli pasażerowie jadący linią 75 poczuli, że ich bezpieczeństwo było zagrożone mogą złożyć skargę na kierowcę do MPK na ulicy Tramwajowej - mówi rzecznik spółki MPK Sp. z o.o w Łodzi Bogumił Makowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szokujące! Ale artykułu GW http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7713701,Skradziony_swiezy_kurczak_juz_jest_w_rekach_policji_.html o skradzionym, świeżym kurczaku i tak nie przebijesz :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.