Facebook Google+ Twitter

Łódź. Bizneswoman na bruku

Łódzcy policjanci przesłuchali bizneswoman, która zamierzała wyłożyć podwórko siedziby swojej firmy skradzioną kostką brukową. Jej występek zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Zdjęcie ilustracyjne. Pomysłowa bizneswoman może otrzymać karę grzywny lub spędzić rok w więzieniu. / Fot. Daniel Siwak Wszystko działo się w środę rano. Policjanci z piątego komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, dotarli na teren prywatnej posesji. Na miejscu znaleźli blisko 18 metrów kwadratowych skradzionej kostki brukowej.

Bizneswoman zamierzała urządzić podwórko przed siedzibą swojej firmy, nie mając na to wystarczających środków finansowych. W nocy z 4 na 5 października jeździła w rejon ulicy Serwituty i Żółwiowej, gdzie w ciągu dnia robotnicy prowadzili wymianę nawierzchni chodnika i ścieżki rowerowej.

Kobieta wykorzystała składowanie tam kostki brukowe, które po załadowaniu do samochodu przewiozła na swój teren. Stróże prawa szybko ustalili personalia kobiety, jednak nie zastali jej w miejscu zameldowania, a dopiero w siedzibie firmy.

Oszacowana na 1460 złotych kostka wróciła już do właścicieli. Bizneswoman przesłuchano stawiając jej zarzuty tzw. kradzieży mniejszej wagi, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.