Facebook Google+ Twitter

Łódź. BMW uderzyło w mur kamienicy, trzy osoby zginęły

Do tego śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem w centrum miasta, na ulicy Ogrodowej. Trzy osoby zginęły na miejscu, dwie kolejne przewieziono do szpitala.

 / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi Jak doszło do zdarzenia? Wczoraj wieczorem ulicą Ogrodową, w kierunku ulicy Zachodniej jechało kilkunastoletnim samochodem marki BMW pięciu mężczyzn. Wszyscy byli w wieku od 26 do 31 lat i byli mieszkańcami Łodzi.

Na wysokości numeru 26, w pewnym momencie kierowca prawdopodobnie utracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w ścianę budynku. W wyniku wypadku trzy osoby poniosły śmierć na miejscu a dwie pozostałe z obrażeniami przewieziono do szpitala. Kierowca pojazdu po zderzeniu był nieprzytomny, policjanci pobrano od niego krew do badania na zawartość alkoholu.

Najmniej poszkodowany był pasażer siedzący z przodu pojazdu, który jak się okazało po sprawdzeniu zawartości alkoholu był nietrzeźwy. Jego wynik to 0.66 mg/l. Pojazd został zabezpieczony do badań.

Łódzcy policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Doszło do niego najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.