Facebook Google+ Twitter

Łódź. Cała Polska miga - nie bierz narkotyków i dopalaczy!

"Inna droga" to tytuł antydopalaczowego i antynarkotykowego spotu skierowanego do osób głuchych. Prezentacja odbyła się we wtorek, w siedzibie Łódź Art Center czyli dawnym kompleksie Scheiblera.

 / Fot. Materiały prasowe stowarzyszenia "Cała Polska miga"Na wtorkowej prezentacji pojawili się: pełniący funkcję Prezydenta Miasta Łodzi Tomasz Sadzyński, dyrektor Łódź Art Center Krzysztof Candrowicz, dyrektor Urban Dance Zone Elżbieta Brajnert-Michalak, prezes Eternity Group Kamil Lemieszewski, właściciel integracyjnego pubu "Dwie Dłonie" oraz tancerz znany z programu You Can Dance Maksymilian Hać.

Na spotkaniu pojawił się także niesłyszący tancerz Damian Piasek - bohater spotu oraz szef nowo powstałego stowarzyszenia "Cała Polska miga", dziennikarz obywatelski serwisu Wiadomości24.pl Krzysztof Ostanówko. Idea nakręcenia spotu zapewne nie mogłaby się tak szybko zrealizować, gdyby nie pomoc wielu ludzi i instytucji. W jego realizacji pomogła między innymi łódzka szkoła tańca Urban Dance Zone oraz artystyczna grupa Eternity Group.

Łódź Art Center, w którego murach odbyła się konferencja bardzo chwali sobie współprace nie tylko przy spocie. - Staramy się już od poczatku roku współpracować ze stowarzyszeniem "Cała Polska miga". Angażujemy nasz czas, angażujemy to co możemy - mówił dyrektor kulturalnej instytucji Krzysztof Candrowicz.

Muzykę do spotu skomponował 21-letni karpaczanin Piotr Maraszek, natomiast Krzysztof Ostanówko był pomysłodawcą i realizatorem spotu. - Postanowiłem wykorzystać niszę, że są kampanie społeczne, które docierają do wszystkich, ale nie docierają do niesłyszących. Chciałbym, aby nie tylko niesłyszący, ale i słyszący zrozumieli, że nie warto wybierać tej złej drogi, tylko tą tytułową - inną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.