Facebook Google+ Twitter

Łódź chce walczyć o kolejny prestiżowy tytuł

W 2010 roku Łódź chce zostać Europejską Stolicą Zieleni. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Na terenie Łodzi znajduje się ponad dwadzieścia mniejszych lub większych kompleksów zielonych. Są to najczęściej parki i skwery. Co więcej miasto może pochwalić się największym kompleksem leśnym - Lasem Łagiewnickim, gdzie znajdują się dwie zabytkowe kapliczki św. Rocha i św. Antoniego.

Jednak czy poza wielkim kompleksem leśnym, Łódź jest na tyle zielona by powalczyć z takimi miastami jak Kopenhaga czy Dublin? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Grażyna Ojrzyńska, doradca prezydenta miasta Łodzi ds. terenów zielonych.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć krótki felieton. Reporter Patio TV sprawdzał czy rzeczywiście Łódź jest tak zielona, aby pretendować do miana Europejskiej Stolicy Zieleni.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi dobrze Wam już znany Jakub Karykowski.

Czwartkowy przegląd rozpoczął się od artykułu Londyn. Do pracy czy dla relaksu?. Każdego roku do Londynu przybywają kolejni emigranci, szukający tutaj lepszego życia. Nie każdy z nich jednak je znajduje. Poza tym Agnieszka mówiła o tym, że roboty będą strzegły naszych granic oraz o programach wyborczych Obamy, które kosztowały 4 mln dolarów.

"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.