Facebook Google+ Twitter

Łódź. "Cicha" impreza w czwartek, w Starej Szwalni

Imprezy, szczególnie te dobre, z pozoru są głośne, ponieważ gra na nich muzyka. A co kiedy na imprezie jest cicho? Nudna impreza? Niekoniecznie. Może to być po prostu cicha dyskoteka.

Na silent disco, w najbliższy czwartek (27 stycznia) od godziny 21 zaprasza łódzka klubokawiarnia "Stara Szwalnia". / Fot. Daniel SiwakSilent disco to nowa, a zarazem bardzo oryginalna forma zabawy klubowej. Każdy z uczestników rozpoczyna zabawę od pobrania bezprzewodowych słuchawek, które są jej kluczowym elementem. W nich słychać muzykę jednego, dwóch lub trzech didżejów, z których każdy ma do dyspozycji osobny kanał.

Jednak ilość grających jest uniezależniona od samego organizatora. Jeśli komuś nie podoba się muzyka grana przez jednego didżeja, ma możliwość wyboru pozostałych. Podobne imprezy odbyły się już m.in. w Poznaniu, Warszawie czy Gdańsku i cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Na silent disco, w najbliższy czwartek (27 stycznia) od godziny 21 zaprasza łódzka klubokawiarnia "Stara Szwalnia". Podczas "cichej" imprezy wystąpią DJ Bold i DJ Mike z Silent Disco Poland. Gośćmi wieczoru będzie Balbina Bruszewska (nagrodzona za film "Miasto płynie" i teledysk "Jak nie ty, to kto) oraz zespół Snowman (nominacja w kategorii debiut roku do prestiżowej nagrody Programu Trzeciego Polskiego Radia "Mateusze" 2009).

Na fanpage'u, na Facebooku udział zadeklarowało już ponad 100 osób. Dla gości przygotowano 200 kompletów słuchawek. Wstęp na "cichą" imprezę kosztuje 20 złotych, w przedsprzedaży - 15 złotych. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu osobistego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.