Facebook Google+ Twitter

Łódź. Dyskusja "Prawo do miasta" na Uniwersytecie Łódzkim

To kolejna okazja do rozmowy o codziennym życiu i funkcjonowaniu w Łodzi. Organizatorami spotkania są Res Publica Nowa oraz Fundacja Normalne Miasto – Fenomen, Festiwal Łódź Design, Fundacja art!core oraz Uniwersytet Łódzki.

 / Fot. Fundacja FenomenJak piszą organizatorzy spotkanie poświęcone będzie rozmowie na temat tego, czym jest prawo do miasta i w jaki sposób może być realizowane przez mieszkańców. Gościem specjalnym będzie prof. James Holston z uniwersytetu w Berkeley, światowej sławy autorytet zajmujący się udziałem obywateli w życiu publicznym.

W spotkaniu uczestniczyć będą też dr Mariusz Sokołowicz (wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego, Zespół Obsługi ulicy Piotrkowskiej), Borys Martela (wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego, Krytyka Polityczna) oraz Urszula Niziołek-Janiak (społeczniczka, radna Rady Miejskiej).

Dyskusja odbędzie się jutro (piątek) o godz. 17.30 w budynku Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rewolucji 1905r. nr 41, sala T006 (wejście od ul. Rewolucji, od strony dziedzińca).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.