Facebook Google+ Twitter

Łódź. Grupa Pewnych Osób wyruszyła na banerobranie

Banerobranie trwało zaledwie dwie godziny, ale wynik jest imponujący. Około trzydziestu banerów powieszonych na barierkach oddzielających jezdnie bez zgody zarządcy drogi.

Screen z filmu ukazujący akcję banerobrania. Grupa Pewnych Osób zachęca do kontaktu mailowego: grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com, firmy do których należą zdjęte banery reklamowe. / Fot. Daniel Siwak, na podstawie GPO.blox.plWalczą z nielegalnie wieszanymi plakatami, dbają aby w mieście panował porządek, wytykają czarnymi kropami miejsca brzydkie czy w końcu punktują dobre strony Łodzi. O kim mowa? Oczywiście o Grupie Pewnych Osób.

Hubert z GPO mówi serwisowi Wiadomości24.pl wprost. - Działamy w mieście, działamy dla miasta i działamy przez miasto. Działają i w czwartkowy wieczór zadziałali po raz kolejny, znów skutecznie. Jednak wcześniej dowiedzieli się w Zarządzie Dróg i Transportu czy wiszące banery na barierkach oddzielających jezdnie są legalne. Okazało się, że nie, dlatego zorganizowali wieczorne polowanie na powieszone reklamy.

Z przecinakami wyruszyli między innymi na ulicę Zachodnią i aleję Kościuszki. Szkoły językowe, Screen z filmu ukazujący akcję banerobrania. W sumie w ciągu dwóch godzin udało się ściągnąć około 30 banerów. / Fot. Daniel Siwak, na podstawie GPO.blox.pl pralnie dywanów czy firmy udzielające korepetycji dla młodzieży - dla nikogo nie mieli litości, bo dbają o to aby w Łodzi było czysto. Choć banerobranie trwało zaledwie dwie godziny, to jego wynik jest imponujący. Około trzydziestu banerów czeka na odebranie przez swoich właścicieli. Hubert z GPO zdradza, że to nie koniec. Kolejna odsłona tej akcji powinna nastąpić już w przyszłym tygodniu.

Grupa Pewnych Osób zachęca do kontaktu, firmy lub osoby, do których należą banery reklamowe. Można pisać na adres mailowy: grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com. Na chwilę obecną nikt nie odebrał żadnej zdjętej reklamy.

Zobacz film z banerobrania GPO

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.