Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20928 miejsce

Łódź. Grupa Pewnych Osób wyruszyła na banerobranie

Banerobranie trwało zaledwie dwie godziny, ale wynik jest imponujący. Około trzydziestu banerów powieszonych na barierkach oddzielających jezdnie bez zgody zarządcy drogi.

Screen z filmu ukazujący akcję banerobrania. Grupa Pewnych Osób zachęca do kontaktu mailowego: grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com, firmy do których należą zdjęte banery reklamowe. / Fot. Daniel Siwak, na podstawie GPO.blox.plWalczą z nielegalnie wieszanymi plakatami, dbają aby w mieście panował porządek, wytykają czarnymi kropami miejsca brzydkie czy w końcu punktują dobre strony Łodzi. O kim mowa? Oczywiście o Grupie Pewnych Osób.

Hubert z GPO mówi serwisowi Wiadomości24.pl wprost. - Działamy w mieście, działamy dla miasta i działamy przez miasto. Działają i w czwartkowy wieczór zadziałali po raz kolejny, znów skutecznie. Jednak wcześniej dowiedzieli się w Zarządzie Dróg i Transportu czy wiszące banery na barierkach oddzielających jezdnie są legalne. Okazało się, że nie, dlatego zorganizowali wieczorne polowanie na powieszone reklamy.

Z przecinakami wyruszyli między innymi na ulicę Zachodnią i aleję Kościuszki. Szkoły językowe, Screen z filmu ukazujący akcję banerobrania. W sumie w ciągu dwóch godzin udało się ściągnąć około 30 banerów. / Fot. Daniel Siwak, na podstawie GPO.blox.pl pralnie dywanów czy firmy udzielające korepetycji dla młodzieży - dla nikogo nie mieli litości, bo dbają o to aby w Łodzi było czysto. Choć banerobranie trwało zaledwie dwie godziny, to jego wynik jest imponujący. Około trzydziestu banerów czeka na odebranie przez swoich właścicieli. Hubert z GPO zdradza, że to nie koniec. Kolejna odsłona tej akcji powinna nastąpić już w przyszłym tygodniu.

Grupa Pewnych Osób zachęca do kontaktu, firmy lub osoby, do których należą banery reklamowe. Można pisać na adres mailowy: grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com. Na chwilę obecną nikt nie odebrał żadnej zdjętej reklamy.

Zobacz film z banerobrania GPO

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.