Facebook Google+ Twitter

Łódź. Happening wokół wystawy „Poznajcie nas!”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-06 18:50

Poniedziałek 8 marca będzie dniem, który z całą pewnością przykuje uwagę wielu osób. Happening przy pasażu Schillera to wydarzenie, którego długo nie zapomnimy. Wolontariusze Fundacji "Dom w Łodzi" zadbają o artystyczną oprawę imprezy i o to, by nikt z oglądających nie zdążył się znudzić.

Happening staje się idealną okazją do obejrzenia wystawy fotograficznej. / Fot. archiwum Fundacja w ŁodziPoczątek happeningu o godz. 16. Wezmą w nim udział wolontariusze Fundacji „Dom w Łodzi”, którzy rozdawać będą przechodniom ulotki. Przede wszystkim jednak zadaniem ich będzie informowanie o możliwości przekazywania 1 proc. naszych podatków na rzecz wszystkich organizacji pożytku publicznego.

"Wierzymy, że z pomocą wolontariuszy uda się przekonać mieszkańców naszego miasta do tego, że jest to szlachetna inicjatywa" - twierdzą organizatorzy. Nie zabraknie innych atrakcji, m.in. zabaw chustą animacyjną. Organizatorzy zaproszą ponadto przechodniów do wspólnego malowania.

Tłem dla imprezy będzie wystawa zdjęć, które oglądać można przed Urzędem Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej od 27 lutego do 18 marca. Fotografie te są barwną relacją z życia podopiecznych fundacji. Happening będzie zatem idealną okazją do tego, by zapoznać się również z historią życia dzieci.

Zapraszam na Piotrkowską w poniedziałek, 8 marca, w godzinach 16-17.

Autor: Katarzyna Płóciennik
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie wiadomosci.ngo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.