Facebook Google+ Twitter

Łódź. Jak długo parking przy Lipowej będzie zagrażał bezpieczeństwu kierowców?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-28 15:18

Każdy, kto próbował kiedykolwiek wyjechać z ulicy Lipowej w ulicę Kopernika w Łodzi, wie, że to poważny problem. Widoczność jest tam niemal zerowa - przekonuje autor maila, jaki do nas dotarł.

 / Fot. .Z lewej strony, równo z krawężnikiem na wysepce stoją samochody, zaś z prawej strony rośnie bujna akacja wystająca na jezdnię.

Ulicą Kopernika jeżdżą tramwaje, wyprzedzane z prawej strony przez samochody zmuszone do jazdy bardzo blisko prawego krawężnika jezdni.

Inne miejsca postojowe w tym rejonie nie są niebezpieczne, ale raczej stanowią ciekawostkę. Zlokalizowane są w pobliżu posterunku i Wydziału Ruchu Drogowego KMP (ul. Żeromskiego 88), więc obawiam się, że większość samochodów, które tam parkują, nie należy do przeciętnych mieszkańców ale do pracowników KMP.


 / Fot. . / Fot. . / Fot. .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

siaa
  • siaa
  • 29.05.2011 20:58

Jaki tam trawnik...
Poza tym uważam, że jest w Łodzi o wiele więcej bardziej niebezpiecznych miejsc, którymi pilniej trzeba się zająć. Nie przesadzajmy. Ruch na Kopernika jest bardzo daleki od dużego. Nawet w godzinach szczytu nie ma większego problemu z pokonaniem tej ulicy. Wyjechanie z Lipowej też nie stanowi problemu. Chyba, że dla niedzielnego kierowcy, ale to wiadomo;p Chyba ktoś robi z igły widły. A jak bierze to na poważnie, to może powinien zamienić samochód na tramwaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewniam, że jeśli na tym skrzyżowaniu rozwalą się ze trzy radiowozy, a może więcej, trudno ocenić kiedy do nich dotrze, że coś tu nie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.