Facebook Google+ Twitter

Łódź: Jerzy Kropiwnicki spędzi noc w szpitalu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-14 21:03

Prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki spędzi tę noc w szpitalu na oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej. Doktor Maciej Prochowski informuje, że stan prezydenta jest stabilny, a bezpośrednią przyczyną hospitalizacji było podwyższone ciśnienie.

Pod wpływem leków ciśnienie zostało znormalizowane. Badania wypadły dobrze, nie wykazały niedokrwienia serca. Doktor Maciej Prochowski podejrzewa, że przyczyną skoku ciśnienia mógł być przewlekły stres lub przemęczenie.

Decyzja o tym, czy Jerzy Kropiwnicki zostanie w szpitalu dłużej zapadnie jutro, po kolejnej turze badań. Prezydent poczuł się źle przed dzisiejszą konferencją prasową, ale mimo wyraźnego zmęczenia przywitał dziennikarzy i opowiadał o problemach z wybudowaniem centrum Camerimage, nawiązując do wczorajszej sesji rady miasta. Jerzy Kropiwnicki mówił bardzo powoli i ze łzami w oczach, a w pewnym momencie opuścił salę.

Wczoraj głosami radnych Platformy Obywatelskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej rada miasta nie zdecydowała o zabezpieczeniu pieniędzy na budowę Centrum według projektu Franka Gehry'ego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.