Facebook Google+ Twitter

Łódź: Johnnym Buah poprowadził warsztaty taneczne

W dniach 19-20 czerwca w łódzkim Salcity Dance Studio trwały warsztaty taneczne, które poprowadził znakomity tancerz, Johnny Buah. Kto był na warsztatach ten wie, że każda chwila z nim, to ogromna inspiracja, bo po Johnny po prostu emanuje i zaraża tańcem!

Warsztaty z Johnnym Buah w Salcity Dance Studio Łódź / Fot. Piotr BertasW czasie dwudniowych warsztatów, uczyliśmy się dwóch technik: new style oraz old school. Ale ponieważ o Johnny chciał przekazać nam jak najwięcej to, co stworzylismy podczas warsztatów trudno jest zamknąć w jakichkolwiek ramach. Jego zaangażowanie w pracę z nami było zadziwiające. Zrealizowaliśmy niezliczoną liczbę choreografii - od krótkich, malutkich etiudek (locking, popping, house), po wielkie show, złożone z wielu technik. I nadal było mu mało!

Doskonałym zwieńczeniem pierwszego dnia była wielka impreza salsowo-hip hopowa w z naszego cyklu "Keep the salsa together". Gościem specjalnym był oczywiście Johnny Buah. Okazało się, że zarówno salseros, jak i hip-hoperos potrafią znakomicie bawić się razem, a także wzajemnie inspirować na parkiecie. Dużą zasługę miał w tym nasz niezastąpiony DJ Omkar. Atrakcją wieczoru były pokazy taneczne. Najpierw wystąpili przyjaciele Salcity : grupa pokazowa Laury zaprezentowała szalone afro, a później Łukasz i Laura zabrali nas do gorącego klubu "Mangos"w Miami, prezentując swój autorski salsa show. Następnie na parkiecie zagościli tancerze Salcity Dance Studio - Andreas i Ewa, pokaz tancerzy Salcity Dance Studio - cha cha cha i salsa w wykonaniu Andreasa Bromirskiego i Ewy Marciniak / Fot. Piotr Bertasktórzy pokazali swój najnowszy numer, przygotowany na festiwal "Temptation" w Norwegii. Ich pełen namiętności taniec, sprawił, że widownia domagała się bisu.

Na koniec imprezy wystąpił gość wieczoru. Johnny Buah zachwycił wszystkich, a tych, którzy nie byli na warsztatach, wręcz wprawił swoim tancem w osłupienie. Po części pokazowej nastąpiła wspólna, szalona zabawa - prym wiódł nieustraszony Johnny,tańcząc na najwyższej beczce w klubie! No i wspólna improwizacja salsowo - lockingowa (okazało się, że te style też można łączyć) Andreasa, Ewy i Johnnego. Nawet najbardziej leniwych porwali na parkiet swoim występem!

Warsztaty z Johnnym Buah w Salcity Dance Studio Łódź / Fot. Piotr BertasWielką niespodzianką było zakończenie drugiego dnia zajęć - na 2 minuty przed końcem Johnny oświadczył, że ma jeszcze specjalną sexy-choreografię tylko dla dziewczyn! Nie ważne, że według planu mieliśmy kończyć, Johnny zaraził swoją energią nasze koleżanki, Warsztaty z Johnnym Buah w Salcity Dance Studio Łódź / Fot. Piotr Bertasktóre dziarsko prężyły się jeszcze przez 20 minut. Oczywiście ku uciesze męskiej części uczestników. Zabawa była świetna! A to jeszcze nie koniec, Johnny zaprezentował nam salsę hip hop, która porwała wszystkich. Pokazał nam, jak wspaniale można interpretować muzykę, jak łączyć hip hop z salsą i jak niesamowity efekt to daje! Przekonał do salsy nawet tych, którym była ona obca.

Podsumowując - spędziliśmy dwa niesamowite dni w towarzystwie wielkiego tancerza, i wspaniałego człowieka. Dziekujemy Johnnemu za inspirację, ogromną ilość przekazanej wiedzy, za pomysły i niezapomniane show. Już nie możemy doczekać sie kolejnego spotkania!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Salsa Hip Hop to super styl taneczny! Możecie go już spróbować na regularnym kursie w Salcity, który prowadzi sam Andreas! Kurs startuje już 24 września! Szczegóły na stronie www.salcity.pl
Zapraszamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.