Facebook Google+ Twitter

Łódź: Już jutro rusza remont al. Mickiewicza

Jak skutecznie zakorkować miasto? Zarządzić zwężenie objazdu uciążliwego remontu. Znaczące jest w tej sytuacji to, by obie modernizacje dotyczyły miejskich tras przelotowych. Mistrzostwo w takich działaniach osiągnęła właśnie Łódź.

Takie widoki nie są Łodzianom obce... / Fot. Anna KorzonJuż w ten piątek o godz. 10, robotnicy zamkną dwa z trzech pasów al. Mickiewicza, od skrzyżowania z al. Włókniarzy (w kierunku centrum). Wyłączone z ruchu zostanie blisko 20 metrów trasy.
Utrudnienia związane są z planowanym połączeniem nowego kanału deszczowego ze studnią, którą umieszczona jest przy torowisku tramwajowym. Prace powinny potrwać około 10 dni. Według Renaty Borkowskiej-Kubiak z Zarządu Dróg i Transportu, wykonawca zobowiązał się do pracy w systemie całodobowym.

Niestety, kierowcy mogą obawiać się najgorszego. Al. Mickiewicza już od dłuższego czasu wskazywana była jako objazd remontowanego nad al. Włókniarzy wiaduktu i największy ciężar tranzytu przeniósł się właśnie na nią. Na dodatek, bez dodatkowych utrudnień, w godzinach szczytu tworzą się tam uciążliwe korki. Zwężenie dwóch pasów spowoduje dezorganizację pracy skrzyżowania i chaos wśród kierowców.

Poruszającym się na trasie Retkinia - Śródmieście zalecamy objazd ul. Obywatelską (do ul. Politechniki), bądź ul. Konstantynowską/Legionów (do ul. Zachodniej).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

O mamo!!! ;) tragiczna wiadomosć !! remont w Łodzi;-


he,he,he;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.