Facebook Google+ Twitter

Łódź. Już wkrótce łodzianie będą walczyć z Pożeraczami Czasu!

Co jakiś czas pasażerowie łódzkiej komunikacji narzekają na spóźniające się i niepunktualne tramwaje. W ostatnim czasie specjaliści dokonali przełomowego odkrycia. Okazało się, że za spóźnieniami stoją Pożeracze Czasu.

 / Fot. Łódzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Miejskich TOPOGRAFIE"Pożeracze Czasu" to kolejna gra miejska organizowana przez Łódzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Miejskich TOPOGRAFIE, tym razem stworzona na zlecenie MPK Łódź. Gra będzie rozgrywać się na trasach tramwajowych w centrum miasta, zarówno we wnętrzu pojazdów, jak i na samych przystankach.

Zadaniem uczestników będzie odnaleźć tytułowych Pożeraczy Czasu, aby to zrobić, będą musieli wykonać szereg zadań związanych z komunikacją miejską. W poszukiwaniach będzie przeszkadzała Trója na Szynach czyli brygada czarnych charakterów, kierująca Pożeraczami Czasu. W odnajdywaniu Pożeraczy graczom będzie pomagał motorniczy Włodek, który odkrył sposób na unieszkodliwianie Pożeraczy. Dla najlepszych poszukiwaczy, MPK Łódź przygotowało atrakcyjne nagrody - między innymi migawki na wszystkie linie oraz cenne gadżety.

Jak można wziąć udział? Do północy 17 września trzeba wejść na stronę internetową Stowarzyszenia TOPOGRAFIE i wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Jest on dostępny tutaj. W grze "Pożeracze Czasu" mogą wziąć udział drużyny liczące od 2 do 5 osób.

Wszyscy uczestnicy na czas gry zostaną ubezpieczeni oraz będą jeździć tramwajami za darmo. Start w najbliższą sobotę 18 września o godzinie 11 na placu Dąbrowskiego. Pożeraczy czasu będzie można łapać do godziny 14, a o godzinie 14.30 w Muzeum Komunikacji Miejskiej przy ulicy Wierzbowej, dowiemy się kto wyłapał wszystkich Pożeraczy.

Komunikacyjna gra miejska jest elementem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Łodzi, który tradycyjnie obchodzony jest każdego roku, między 16 a 22 września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.