Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9274 miejsce

Łódź. Kabaret Neo-Nówka zaprezentuje "Seks, alkohol i książki"

13 lutego w Klubie Wytwórnia w Łodzi przy Łąkowej 29 o godz. 19 w najnowszym programie "Seks, alkohol i książki" wystąpi Kabaret Neo-Nówka z Zespołem Żarówki.

Kabaret Neo-Nówka. 13 lutego, Łódź... / Fot. mat. organizatora
Kabaret Neo-Nówka obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Przez ten czas zyskał sobie masę przyjaciół i wielu fanów. Z badań portalu Wirtualne Media, świąteczny program pt. "Neo-Nówka i przyjaciele" zebrał przed telewizorami rekordową, rzeszę widzów - 4,88 mln. Występy kabaretu sprawiają, że wiele sal, które go goszczą, wypełnia się po brzegi.

Dwugodzinny występ Radosława Bieleckiego, Michała Gawlińskiego i Romana Żurka to znakomita dawka humoru i dobrej zabawy. Podczas promocji najnowszego programu kabaretowi akompaniuje zespół Żarówki.

W Łodzi widzowie zobaczą wiele nowych skeczy niepokazywanych jeszcze w telewizji, otrzymają poradę (z przymrużeniem oka): Jak radzić sobie w czasie rozmowy o pracę? Członkowie kabaretu odpowiedzą również na pytanie: Czy Mieszko naprawdę chciał wyjść za Dobrawę? Jak możemy przeczytać w zapowiedziach organizatora: "Kontrowersyjny, odważny, zaskakujący, śmieszny i wzruszający to trzy słowa o programie, resztę trzeba zobaczyć. 18 Tirów ze sprzętem, dwupoziomowa scena, wizualizacje, nowoczesne oświetlenie, pirotechnika, tancerki, nienumerowane miejsca siedzące, czasami nawet telebim i towarzyszący kabaretowi zespół Żarówki. Czy ktoś ma więcej? Tak. U2, Rammstein i Marian Pucis trio."

Na bis kabaret przygotował swój najbardziej rozpoznawalny skecz pt. "Niebo", o Polakach, którzy przychodzą do nieba.

UWAGA: Obejrzenie autorskiego programu kabaretu Neonówka pt. "Seks, alkohol i książki" wywołuje salwy śmiechu publiczności.

miejsca: siedzące numerowane
bilety:
80zł rzędy 1-15
70zł rzędy 16-21
60zł rzędy 22-34

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.