Facebook Google+ Twitter

Łódź. Kapitalne możliwości dla rozwoju rynku pracy

Na konferencję pod takim tytułem zaprasza 4 grudnia Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Uczestnicy konferencji dyskutować będą o wyzwaniach w zakresie zatrudnienia, integracji społecznej i przedsiębiorczości w województwie łódzkim oraz o najlepszych projektach zrealizowanych dotąd ze środków Programu Kapitał Ludzki.

 / Fot. mat. promocyjneWojewódzki Urząd Pracy w Łodzi organizuje konferencję "Kapitalne możliwości dla rozwoju rynku pracy" także po to, by podzielić się informacjami na temat możliwości pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) oraz wymienić doświadczenia w zakresie realizacji projektów z EFS.

Adresatami konferencji są przede wszystkim osoby, które są zainteresowane realizacją projektów w ramach Programu Kapitał Ludzki, a więc do przedstawicieli samorządów, instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych, instytucji szkoleniowych oraz instytucji otoczenia biznesu.

 / Fot. mat. promocyjnePodczas konferencji, łódzkie instytucje, które włączyły się w realizację Programu Kapitał Ludzki prezentować będą stoiska wystawiennicze, pełniące jednocześnie funkcję punktów informacyjnych. Przedstawiciele instytucji odpowiadać w nich będą na pytania uczestników konferencji oraz wręczą materiały promocyjne.

Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2009 r. o godzinie 11 w sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 3a).

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, miejsca są rezerwowane wg kolejności zgłoszeń.

 / Fot. mat. promocyjne
Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz na
www.pokl.wup.lodz.pl

Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Patronat honorowy nad konferencją objęła Minister Rozwoju Regionalnego Pani Elżbieta Bieńkowska.

 / Fot. mat. promocyjneJednym z patronów medialnych imprezy są Wiadomości24.pl.
Program konferencji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.