Facebook Google+ Twitter

Łódź: karambol 7 samochodów

3 września w Łodzi doszło do wypadku, w którym brało udział aż 7 pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz film z miejsca zdarzenia.

Samochód 6, który przyjął pierwsze uderzenie ciężarówki. / Fot. Tomasz KamińskiOkoło 17.50 na ulicy Grzegorza Palki (do niedawna fragment ulicy Strykowskiej od ronda Solidarności do ulicy Wojska Polskiego – stąd błąd policjanta na nagraniu) miał miejsce wypadek, w którym samochód ciężarowy mercedes 1224 z powodu deszczu i wilgotnej nawierzchni wpadł w poślizg i najechał na stojące na czerwonym świetle deawoo tacumę. Ten uderzył w kolejny pojazd i nastąpiła reakcja łańcuchowa.

Samochód pierwszy od świateł ucierpiał minimalnie. Z kolei samochody od drugiego do piątego miały w mniejszym lub większym zakresie uszkodzone tylko zderzaki. Jednak auto nr. 6, które - przyjęło pierwsze uderzenie - miało całe drzwi bagażnika wgniecione do kabiny. Kierowca tego pojazdu zadzwonił po policję. Był roztrzęsiony i skarżył się na zawroty, ból pleców oraz głowy, ale nie wezwał pogotowia.

Policjanci sprawdzili trzeźwość wszystkich kierowców (żaden nie był pod wpływem alkoholu). Następnie dokonali oględzin i spisania uszkodzeń każdego z samochodów. Na koniec wzywali pojedynczo kierujących do radiowozu, by spisać ich dane i wersje zdarzenia. Całość czynności policjantów trwała trzy godziny. Kierowca, który spowodował wypadek, był prowadził pożyczony pojazd.

Zobacz film z miejsca zdarzenia:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jakoś tak kamera nie może mi się odkleić od ręki:P.

Komentarz został ukrytyrozwiń

robota na 5+ :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.