Facebook Google+ Twitter

Łódź: kolejne zmiany w komunikacji miejskiej

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-09-26 11:55

Łódź jest obecnie jednym wielkim placem budowy. Od lipca br. trwa przebudowa torowiska dla potrzeb Tramwaju Regionalnego. Już jutro rozpocznie się druga duża inwestycja, która jeszcze bardziej skomplikuje podróżowanie po tym mieście.

Już jutro, w czwartek (27 września 2007r.) w ręce drogowców oddany zostanie pl. Dąbrowskiego oraz najbliższe jego otoczenie. Modernizacji zostaną poddane ulice: P.O.W., Sterlinga oraz Narutowicza na odcinku między Wierzbową a Sterlinga. Przebudowa obejmie wymianę nawierzchni jezdni oraz zniszczonego torowiska. W ulicy Narutowicza, pomiędzy Składową a Wierzbową, dodatkowo zostaną wykonane prace kanalizacyjno - wodociągowe przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi oraz Łódzką Spółkę Infrastrukturalną.

Prace rozpoczną się na ul. Narutowicza, pomiędzy ul. Wierzbową a Lindleya. Ulica ta na czas robót zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Przebiegające tą ulicą linie tramwajowe i autobusowe od jutra pojadą zmienionymi trasami. Całkowity, szacunkowy koszt tej inwestycji, to ok. 38 mln zł. Prace drogowe, ze względu na zimę będą kontynuowane również w przyszłym roku.

Nowe trasy przejazdu linii komunikacji miejskiej znajdziesz na stronie łódzkiego MPK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.